Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

MužVážně|38 let|Pardubice|top 17.1.2017

Jsem mladý inteligentní a usměvavý muž. Pracuji v mezinárodní IT firmě a podnikám v průmyslové automatizaci. Bydlím v rodinném domě se zahradou. Miluji letní grilování s přáteli a praskání ohně v krbu. Hledám milou pohlednou a usměvavou dívku které se líbí podobné věci. Chci si tě hýčkat a rozmazlovat.

Najdu kamarádkomilenecký vztah???Ženu,které chybí doma sex jako mě.Ozve se někdo???

Ahoj, hledám holku co ví, co od života chce, má ujasněné priority a hledá pouze vážný vztah. Já, 28let, nekuřák, abstinent, pracovitý, nezaleknu se žádného úkolu ani vaření. Jsem romamtik, který se rád podělí o vše u romantické večeře při svitu svíček. Rád bych partnerku, co by se mnou chodila objevovat přírodu a její kouzlo při procházkách, tak i při toulkách po hradech a zámcích.Také, aby se mnou sdílela i chvilky lenošení, protože ve dvou se všechno zvládá lépe.

MužVážně|23 let|Pardubice|top 17.1.2017

Hledám hodnou milou dívku do 25 let, pro společnou cestu životem. Jsem pracovitý nesebestředný klučina co už dlouho hledá, ale nenachází. Budu rád za každé odpovědi.

Většinu času trávím v mužské společnosti, kde šance na seznámení se štíhlou a příjemnou ženou jsou téměř nulové. Navíc jsem docela náročný, pokud jde o povahu a vzhled, tím se dále výběr výrazně omezuje. Jsem spíše realista, neslibuji to, co nemohu splnit, takže pro naivní optimistky, které všemu uvěří se jevím jako pesimista a to také nepřidá. Samota mne nijak neděsí, ale mít s kým vyrazit na výlet, zajít na čaj či do kina, nebo na koncert by bylo fajn. Svoji fotku pošlu oproti té Vaší na email

Jsem šerednej,mrňavej a na ženský, kouřím, piju prostě ideální chlap pro ženu............. Dá si některá fofolu? :-P

MužVážně|33 let|Pardubice|top 17.1.2017

Zdravím vás. Jsem Imrich, pořádný chlapík původem ze Slovenska, momentálně žijící v Pardubicích. Miluju dlouhé procházky a noční hvězdnou oblohu. Mám velmi rád děti a zvířata. Touto cestou bych byl potěšen, kdybych poznal milou, věrnou a hodnou ženu :)

Když žena nemá kluka, tak ji stačí ruka. Když muž nemá ženu, tak stačí i jemu. Komu ruka nestačí, ten se tady pokusí najít vhodný protějšek pro občasné schůzky. Ozvi se a zkusíme se domluvit kde, kdy a jak často.

Koukám, že napsat sem můžu co chci, ale pravda může být úplně jiná. Asi takhle. Jsem časově docela vytížený a doma bych nerad něco měnil. Jestli jsi na tom stejně a vyhovoval by Ti kamarádsko-milenecký vztah, založený na občasných diskrétních schůzkách, tak se mi prosím ozvi a zkusíme se domluvit, když budou vzájemné sympatie.Zavřít