Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : okres Praha a okolí

Pendlovka pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 8 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Ať už Praha, Morava či Slezsko, hlavně že si budeme vzájemně svoje všecko. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál.

Ahoj.Hlledam duchovne otevrenou zenu.K spolecnemu obohaceni a sdileni naseho zivota.

Ahoj je mi 20 a hledám holku která mě snese jakej jsem jsem ochotnej zapracovat na chybách ale nehodlám se měnit pokud napíšeš budu rád a pokusím se odepsat co nejrychleji

Ahoj, hledám milou slečnu z Prahy a okolí, nekuřačku, 20-30 let na vážné seznámení. Žena z pochopením, bez přetvářky se smyslem pro humor která umí lásku přijímat ale i dávat. Je tu nějaká taková??? Jsem v invalidním důchodu.

Ahoj jsem muz ve veku 35 let. Hledam touto cestou hodnou zenu.

Hledam zenu s dětmi a nebo těhotnou nejlépe 15-27 let a nebo která je na starší atraktivní 40 lete muze materiálně i psychicky připravené na zivot s vlastním domem.Muzu te nabidnout lásku společný zivot svatbu i kvalitní sex.Novy dum i peníze psychické i citové potřeby.Nebo delat tatinka i maminku dnes jsou nedospeli mnozi.Zajímá mne to kdo bude mit deti a bude se starat o rodinu.Rad te poznam a ode píšu všem.

One day, someone will walk into your life and make you understand why it never worked out with anyone else. 

37-letý vozíčkář z Prahy, pro kterého nejsou žádné bariéry problémem, hledá partnerku pro trávení společného volného času, na výlety, za kulturou. Mám hrozně rád hudbu, chodím často na koncerty a na akce, které jsou zaměřené na odstranění bariér ve společnosti.Kromě aktivního života si také rád v klidu doma přečtu knížku, vyluštím křížovku. Rád se dívám na pořady o cestování (cestománie, toulavá kamera, objektiv)Jsem společenský, rád poznávám nové lidi a mám rád zvířata.

Hello! I am a very simple and out going guy from the Great Britain and i decided to travel a bit. As my next destination will be Prague, so i would like to meet some one nice, WHO could show me around: places of interest, museums, old town and famous pubs! :) I really hope i will find someone here! So please write me a personal message.

Born and Raised in Tampa but reside here in Prague. I'm very family oriented, and love sports (but then again what guy doesn't). I love to do yoga and spend time hanging out with friends. I'm an easy going person and try to stay clear of any drama. My dreams are to flourish in my career and eventually own my own business one day. In the mean time I enjoy working in the IT and am lucky to have a job considering the economy these days. I don't smoke . Looking for passionate and funny lady.Zavřít