Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.

Hledám sympatickou kamarádku na psaní i setkávání která se někdy cítí sama je jí smutno a ráda by trochu změnila stereotyp rodinného života. Najdu Tě tady?

Našla by se tu pozitivně smýšlející a komunikativní ženská z HK nebo okolí, co by se chtěla jednou za čas projít ve dvou po horách? Myslím tak na celý den. Měla by být alespoň trochu inteligentní, abych si s ní mohl po celou tu dobu povídat o něčem jiném, než o TV seriálech. Může být volná, zadaná nebo vdaná, to nemá na nic vliv. Důležitá je záliba v dlouhých procházkách přírodou jako způsobu relaxace. Ano, nemýlíte se: Nehledám tu milenku, chůvu ani budoucí ženu.

Usměj se na mě a já tě pohladím svým srdcem.Nastav mi rameno a budeme si vzájemně oporou. Podej mi ruku pro společnou cestu životem.Najde se milý muž do 44 let na pár písmenek i pozdější seznámení? Praha a okolí. Foto potěší.

Posílám po vlnách v láhvi vzkaz, porozumí snad ten kdo ztratil a hledá zas...

Sarkastický cynik s latentními sklony k patetickému romantismu a averzí vůči nadužívání cizích termitů hledá sympa/empa/praktickou kamarádku s rozhledem, přehledem a zejména nadhledem. Sarkastické introvertní kočkomilky mají v ceně též drbání zad.

ahoj :) hledám inteligentního a zábavného muže na dopisování (55 - 65 let) - co bude dál se uvidí :)

Malá, tlustá, ošklivá. Právě teď jsem otřela prach z klávesnice a zjistila, že tam jsou písmenka. Naťukala pár slov a jsem tady. A to nejdůležitějši, jsem blondýna.

Mladá silnější černovlasá modrý oči méně komunikativní hledá kamaráda pro dopisováníZavřít