Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Hledám pozitivně naladěnou přítelkyni,která má zájem za příznivého počasí se jít projít do přírody.Bydlím v okolí Kobylis.Podívala jsem se na seznamce na inzeráty a snad každá což je přirozené hledá partnera.Pro mě je to jako hledat jehlu v kupce sena.Takže snad se najde pohodová přítelkyně,která už nechodí na brigády,nevlastní domácí zvířátka a nemusí už tolik pozornosti věnovat vnuků a má ráda přírodu..

Ahoj hledám kamaráda na psaní a pokec jsem vdaná a chybí mi to Iva.

vdaná hledá na mejlování muže, zima ještě nekončí na lyže se nedá. na kolo je zima ,ale pár by třeba potěšilo najdu

Ahoj. Jsem Lukáš z Prahy - Podolí, je mi 32, pracuju v marketingu + IT, vystudoval jsem humanitní vědy, jsem vysoký a štíhlý (187/70), nenápadný introvert, empatický, mám rád aktivní styl života. Zájmy: filmy, procházky v přírodě, výlety za památkami, romantika, historie, filosofie, zdravá výživa.

Chtěl bych se touto cestou seznámit s příjemnou paní z okolí.Nejsem vyloženě ideální typ na seznámení.Jsem zadaný muž,starací táta a spravedlivý šéf.Nemám vyřešenou minulost,ani ji řešit nehodlám.Tímto textem,bych rád ve svém životě přivítal ženu,které bych se mohl svěřit,vyslechnout jí a pobavit se o životě.Jsem převážně veselý kluk,dovedu předat i pozitivní energii.Nejsem lovec bez hranic,ani nehodlám nikoho uchvátit,stojím nohama na zemi.V oblacích nelétám...už se bojím...orla.

Ahoj, hledám ženský přístav zejména na něžné a hřejivé souznění.., a na povídání a občasné příjemné cestování po krásných místech našich českých zemí. .

ŽenaVzkazy|28 let|Brno|top 19.2.2017

Někdo z nudy na pokec ???

Ahoj, hledám kamarádku v Praze. Studuji tady od října a ještě jsem nenašla někoho, kdo by mi ukázal Prahu a zašel se mnou třeba na pivo, kávu, procházku nebo jen se tak poflakoval :D Najdu tady někoho? Budu ráda, když budete psát na mail:Zavřít