Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Před 12ti lety jsem tu potkala KÁMOŠE JAKO HROM !!! A od té doby je mojí součástí.... nejen ve chvílích, kdy jsme spolu, ale i ve chvílích, kdy to mezi námi skřípe. "LÁSKO vím, že jsem děsně komplikovaná, ale vrať se mi prosím !!!! NIKDO TĚ V MÉM ŽIVOTĚ NEMŮŽE NAHRADIT !!!! I Ty máš svoje mouchy (to dobře víš), ale MILUJU TĚ takového, jaký jsi. Můžeme si vzájemně odpustit, aby všechno bylo jako dřív?" MTM !!! MNT !!! LWN !!!

Hledám ženu na písmenka , možno i časem na společné schuzky, věkově neomezeno

Hledám kamarádku, ženu na vše hezké co nám život nabízí. Nejraději z okr. BK, BO Jsem rozvedený s vlastním zázemím.

Hledám kamaradku. Rada chodím do kina, na prochazky, posedet s prateli, na vystavy. Je mi 34let. Jsem z Prahy 11.

Ahoj, hledám kamarádku, která má stejné jako já blíže k ženám než k mužům, k přírodě než k městu, k pohodě než ke stresu :-) Hledám kamarádku a časem snad i milenku.

Hledám kamarádku. Jsem s Poličky. Jirka.

Ahoj, nehledám nic víc než jen kamarádství. Ať už od muže či od ženy :) budu ráda za každou odpověď!

Debatovat do rána, smát se a bavit, hudební akce, festivaly, sport, výlety do přírody, do hor či k vodě, hodit si frisbee, dát si na zahrádce pivko nebo zahrát šipky v baru, spontánnost, upřímnost, neřešit blbosti.. Někdo na podobné vlně?

Věřím, že se dá psát slušně, na úrovni a na otázku proč si psát, pak především pro poznání jeden druhého. S respektem osobnosti i soukromí. Avšak i s nádechem tajemství sdíleného prostřednictvím do písmenek vtělených vět. I delší psaní může být vpravdě řečeným únikem ze stereotypu.

Na dopisování a občasné setkání, hledám příjemnou, inteligentní ženu do 50 let.Zavřít