Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : okres Pardubice

Ahoj, hledam prozatím kamarádku na zpříjemnění volných chvil popovídáni, třeba i kafčem, procházkou, prostě na cokoli nás napadne a časem bychom viděli, zda se to posune i někam dál. ;-) Nic není nemožné a ja doufam, že tady někoho takového potkám ;-). Vím, nejsem moc originální, ale nic lepšího jsem ze sebe nedostal :-). Ale jinak mi prý mluvení nedělá problém ;-)

..... zkrátka pokud tě nebaví bejt pořád doma a chce se ti někam vyrazit se podívat do přírody nebo i jinam ozvi se.

Aoj hledam holku na seznameni a pokec ??

Hledám kamarádku, přítelkyni, společnici...

Hledám starší kamarádku 55 až 62 let z okolí Pardubic a začít právě dopisováním.Prostě třeba něco hezkého prožijeme. Nebo si jen o problémech doma popovídáme. Diskrétnost .

Ahoj. Jsem pohodový kluk 175/80, po úrazu na vozíku, ale neboj, nakažlivé to není a jsem samostatný. Hledám kamarádku na pokec, procházky a výlety. Vezmeš mě někde? Sám se bojím do neznáma. Východní Čechy. Dojedu. Těším se.

Hledám někoho s kým bych si rozuměl... baví mě cestování,hudba, kultura, historie a rekreačně sport.Poslouchám rock,metal,etno,irskou muziku,třeba Levellers,The Gathering,Soundgarden, System Of A Down,Avril Lavigne, Kosheen,The Cure atp. Napište!

Ahoj je zde zena ktera by si rada psala? Jestli zde jsi budu rad kdyz napíšeš budu se tesit ahoj

ahoj hledám kamaradku ozve se někdoZavřít