Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Praha
Hledám milý a hodný (což neznamená hloupý nebo poddajný), ideálně bezdětný, motiv k rozvodu. Setrvávám totiž kvůli odporu k soudům, pohodlnosti (manželka mi občas nakoupí nebo uvaří) a lenosti pro lásku, kterou hledám, něco pořádného udělat, ve formálním manželství, ačkoliv každý máme svůj byt a 4 roky spolu nežijeme. Už jsme uzavřeli rozvodovou smlouvu (takže minulost vyřešena, navíc žádné dluhy, dělíme si jen aktiva), ale dosud jsem nepodal žalobu k soudu. Přiměj mě k tomu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Ostrava
Zdravím slečny i dámy jmenuji se Aleš 26/175 jsem z Ostravy a pracuji. Hledám vážný vztah. Nejsem vymetač barů ,zajímám se o sport hlavně tedy o přístrojové potápění a Kendo. Rád vařím, cestuju také si něco málo přečtu. Jsem nekuřák a alkohol s mírou. Napiš nekoušu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Hradec Králové
Milé děvče, narozené ve Štíru, Panně, Býku, Rybě, Vodnáři.....tu jistě musí být. Vím, že tu jsi, občas to tu pročteš, jen Ti připadá trochu komplikované, pouštět se do něčeho takového, bourat zaběhlý rytmus, je to nepohodlné a může to studit.......Vím, že máš téměř všechno, vím, že nikoho nehledáš, přesto se těším, že mi napíšeš. Třeba jen pro těch pár okamžiků těšení.....v letním dni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Kolín
Ahoj jmenuji se Lukáš. A touto cestou hledám fajn slečnu ,která už nechce být sama tak jako já a ráda by to změnila. Přece jen není lepší prožít ten náš život ve dvou než každý sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Olomouc
I touto cestou hledám všestranně sportovně založenou, všestrannou štíhlou ženu do 170 cm, nekuřačku, spolehlivou a férovou a třeba i s dětmi. Jsem rozvedený, bezdětný, všestranně sportovně založený (kolo, brusle, lyže, fitness atd.), spolehlivý, 170 cm - štíhlé sportovní postavy, výrazně mladšího vzhledu, s vlastním zázemím a prací která mě baví. Nabízím věrnost, spolehlivost a aktivní přístup k životu. Mám rád hory a přírodu a spoustu dalších věcí a aktivit. Mám vynikající fyzickou kondici.J.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Ahoj píšu tady protože nechcu but sam.Hledám ženu která nechce být sama. opravdu vážně partnerku do života jedno jak vypadáš pár kilo navíc nevady deti taki nevady. Mne 31 budlym sam v pronajmu.Jsem s Uval Praha Vychd
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Hledám někoho na dnešní vecer :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Znojmo
Ahoj, je mi 21 a hledám spřízněnou duši která chce v životě něco pořádného zažít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT