Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  36 let | Strakonice
Ahoj milý neznámý, také máš dost samoty? Jsi akční, veselý a rád vyrážíš za hranice všedních dnů? Jsi svobodný a bez závazků? Ráda Tě poznám!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Prý jsem veselý sympaťák s VELKÝM Moravským srdcem, stará škola, realista i romantik, který dobře ví, co chce. Dosáhl jsem všeho, čeho jsem opravdu chtěl, ale ještě jsem nenašel to největší štěstí - svou PRAVOU LÁSKU na celý život, co mi bude VŠÍM jako já Jí - mou životní Partnerkou, nejlepší Přítelkyní a jedinou Milenkou! Hledám veselou, skromnou a stabilní Slečnu PRO ŽIVOT, která ví, co chce, nebude myslet jen na sebe a bude mít čas. V MÉM ŽIVOTĚ NIKDY NEBUDEŠ JEDNOU Z MNOHA!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Vyškov
Chtěl bych se mít s kým smát, na koho se ráno po probuzeni usmívat. S kým si psát zamilované smsky a těšit se na každičkou chvilku ve dvou.. Chtěl bych s tebou jezdit na výlety, chodit do společnosti a trávit romantické večery. Jen tak se procházet parkem v dešti nebo i třeba si spolu prolenošit celý den... Bohužel nemam s kým, ale doufám, že mi tenhle menší nedostatek třeba pomůžeš zrovna ty vyřešit :-) Pokud jsi dočetla až sem, tak teď už stačí jen poslat svoji odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Kladno
Hledám pohlednou, submisivní, poslušnou, čistotnou ženu na občasné, časem možná pravidelné, schůzky, procházky, návštěvy u mě, atp.. Mám zájem o dlouhodobější vztah. V případě zájmu pošli fotky a něco krátce o sobě. Pokud v prvním vzkazu navrhneš termín prvního setkání máš velké významné plus. A hlavně je tu šance, že si budeme rozumět.(Ne: baculky, maminy, kuřačky, s gelovými, nebo okousaných nehty, ženy bez životosprávy, bez maturity, se psem, jinak sociálně vyřazené případy)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Hledám fajn pohodovou holku:-)Nic pro mě není problém:-))Protože na každýho,někde někdo čeká,víme:-))Fotku pošlu dle dohody po nějaké konverzaci
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj, hledám slečnu, která by chtěla poznat mladého Pražáka, nekuřáka se zájmem o vaření, sport a kulturu. Pokud ti je minimálně 18, jsi z Prahy či nejbližšího okolí tak napiš. Budu se těšit na odpovědi. Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Praha
Odpoví mi žena, která má zájem o partnerský vztah? Můžeme si vyměnit základní údaje o sobě, názory na život a pod., prostě to, co nás bude zajímat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Praha
Láska a harmonie. VŠ střední postavy hledá vyššího, zajištěného muže, pro něhož je prioritou vztah. Užívat si život ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT