Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Praha
Ahoj Radek jsme sám přes dva roky tak bych to rád změnil...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Hradec Králové
Ahoj, jsem muž, ale srdcem stále kluk. Rád sportuji, chodím s fotoaparátem do přírody a hledám ženu, se kterou by mi bylo fajn. A třeba by z toho časem mohlo vzniknout něco hlubšího. Je mi 44 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Jsem krátce po rozchodu, proto zatím hledám přátelství a dál se uvidí. Nemám rád přetvářku a rád jednám narovinu, zároveň dodávám, že je pro mě důležitá osobní komunikace, kdy rád cítím emoce, slyším barvu hlasu. Snažím se žít každý den, jako by měl být tím posledním, chci rozdávat úsměvy a mít se na koho těšit, až dorazím domů. Chci poznávat nové věci, objevovat nová místa a zažít nová potěšení. Pokud jsi akční, a nevadí ti vylézt na kopec ale i jít do restaurace, ozvi se mi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Hledám fajn holku......:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
Co hledám ? Jednoduše já + ty = my Jak jednoduché a přitom složité . Foto na mail.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Emocionálna agónia. Odísť hocikam, len aby to bolo ďaleko, čo najďalej, na koniec sveta.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Ahojky všem ženám, či dívkám. Nehledám ženu na jednu noc-od toho jsou jiné webové stránky. Nehledám ženu, která bere vztah jen jako únik od reality a překlenutí období než najde toho pravého. Rád poznám ženu, která je již poučena z minulosti, ke které se již nevrací a chce nejen začít, ale i prožít vztah, kdy partneři večer spolu usínají a ráno vstávají. Vztah, kdy jeden je druhému oporou ve dnech všedních i svátečních. Já 45/187/76/štíhlý, modrooký SŠ/znamení Raka. Pomůžeme náhodě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Hledám inteligentní slečnu (18-28), která nekouří a neopíjí se každý den, má smysl pro humor a hledá vyrovnaný vztah bez lží a předsudků. Takovou slečnu, která až najde, nebude mít potřebu hledat dál stále dokola. :-) Je tu někdo, pro koho by byl případný vztah na prvním místě, přestože má třeba náročnou školu či práci? Něco o mne: 183cm / 67kg, VŠ, nekouřím, nepiju, hraju občas míčové hry (tenis, volejbal, stolní tenis,...), deskové hry, miluju dovolenou u moře, v zimě pár dní na horách :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT