Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Olomouc
Ahoj. Poohlížím se tu po slečně či ženě ve věku do 30 let na společné trávení volného času. Možností je v dnešní době spousta a přátel rovněž, ale hledám něco nového - změnu. :) Nebráním se psaní, cestování a v podstatě čemukoliv, co nás napadne a bude bavit. Na pilu netlačím, můžeme být kamarádi, ale klidně se to může vyklubat ve vztah, když si budeme rozumět. Veškeré další info si povíme v dalších zprávách, tak pokud hledáte něco podobného, nebojte se napsat. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Dobrý den hledám příjemnou paní z Plzně nebo Prahy na seznámení,jsem z Německa ale bohužel neumím Česky !! a tak když se ozve někdo kdo umí trochu Německy tak budu rád. Na začátku mohu jezdit na víkendy do Č.R. Pak se uvidí děkuji moc (text napsal kamarád z Č.R)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Kladno
Ahoj dva osamocený chlapci hledají pošramocenou maminku ma jsem vás? Kladno a blízké okoli
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Drahá minulosti, děkuji ti za veškeré tvoje udělené lekce, drahá budoucnosti, teď už jsem připraven.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Jsi z Prahy a okolí, 46 - 56, komunikativní, cítíš se dobře jak v pohorách tak i lodičkách a nehledáš pouze platonický vztah nebo dopisování, pak napiš stejně naladěnému rozvedenému nekuřákovi 56 VŠ,176/72 sportovní akční typ, dle jiných žádný „gaučák“, např. kolo, lyže, hory v zimě i v létě, voda, kultura, cestování apod... od všeho něco. A uvidíme co z toho vznikne, třeba i hezký vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
40/165/52 kg. Přála bych si poznat usměvavého partnera do 58 let z Prahy, kterému také schází někdo u srdíčka,obejmutí z lásky, úsměv a radost při každém setkání. Můžeme si vytvořit každý den krásnější, plný důvěry, radostí i rozzářených očí štěstím. ..zkus odepsat, třeba právě my dva se hledáme, ale dosud míjíme .Zájmy mám různé, bazén, výlety, příroda, historie,ale i obyčejné lenošení je milé. .je mnoho zajímavých aktivit, ale ve dvou má vše své kouzlo...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Trutnov
Hledám jakýkoliv vztah plný spokojenosti, věrnosti a sexu..... na věku moc nezáleží, na vzájemné přitažlivosti ano.... něco na dlouhou dobu podmínkou..... @-}
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Najde se ženuška k vážnému seznámení, nebo jen kamarádka či přítelkyně ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT