Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  23 let | Praha
Studuju časově náročnou školu a nějak po ní nestíhám ještě někoho potkat. Je mi 23, jsem vysoká blondýnka. Hledám milýho hodnýho kluka, nejlíp taky vysokoškoláka, který netouží po žádný modelce, teda nemyslím si, že jsem ošklivá, ale postavou spíš krev a mlíko. Nechci se spálit s dalším workoholikem, alkoholikem, sexuálním slídilem, úchylem, chlapem, co sotva umí počítat do deseti... Pokud jsem tě nevyděsila a máš zájem určitě se ozvi!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Kladno
Rád bych poznal ženu, či dívku, která je něčím výjimečná. Hledám ženu co má pro něco slabost. Co jí naplňuje něco, co se těžko hledá. Například M/s, D S, atp. Buď na velmi zajímavý vztah, společné soužití, nebo jako kamarádku s porozuměním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  16 let | Přerov
Ahoj, jmenuji se Pavel a rád bych se seznámil s nějakou pěknou dívkou do 17let. Kdyžtak napiš ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Brno
Hledám kamaráda časem třeba i vic , snad jednou najdu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
Hledam sekretarku, ktera mi pomuze s obchodem a treba seznami s normalni kamaradkou. Nehledam lehke holky. Jsem sportovec a podnikatel .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Hledám muže, který mi bude přítelem a milencem zároveň, který mne bude držet za ruku v kině, který mi bude oporou až polezeme na Lomnický štít, komu budu moci o půlnoci zavolat až mi bude smutno a zároveň mu nebude vadit, že nedostane klíče od mého bytu.. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Nymburk
Mám v očích jiskru, úsměv na rtech, sklon k optimismu, 170cm, celkem slušnou postavu a jsem svižná. Volný čas trávím kulturou i sportem, ale nejsem adrenalinový typ. Jsem komunikativní a mám své představy - hledám inteligentního muže, který ví, co se sluší a patří (a nepřijde na schůzku třeba v kraťasech ). Chci mu být partnerkou i obdivovatelkou. Nehledám stařečka ani pana kuličku či jinak věkem poznamenaného. Mám vzdělání a všeobecný rozhled, což očekávám i u svého partnera.Hledám sympatie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Plzeň
Dvě společenské kamarádky-tmavovlásky-zelenoočka-baculka a hnědoočka - normální postavy hledají dva nezadané kamarády nejlépe kolem 40 let, pro vše,co život přináší.Náhoda?!
DETAIL / ODPOVĚDĚT