Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Plzeň
Ahojky. Hledám příjemnou slečnu, která ocení spolehlivého muže s dobrým srdcem pro život. Mám dostatek podstatného, zdravého rozumu :). Baví mě výlety do přírody a do lesa, za výhledy, na kole apod.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Ahoj. Hledam tu nejakou hezkou milou divku.. jako kamarad.. mozna i vztah kdyz si budem rozumet :) nevim co bych o sobe rekl abych zaujmul... na to asi musite prijit sami.. staci kdyz napisete :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
24 let, ale zkušenostmi starší, pracuju, dálkově studuju, inteligentní chlap pro život s heslem Nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Přemýšlím mozkem, ne koulema ani skrz své ego, styl a důstojnost jsou mi vrozené, proti nepřízni jsem těžce opancéřovaný a jsem i pěkně zlý a arogantní, když je nutné. Mám dynamický životní styl, ale tu a tam jsem i pěkně nudný, to už tak k dospělosti patří. Troufneš si odepsat? Jestli jsi povrchní a koukáš jen na fotku, pokračuj dál... Těším se, D.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Žatec
Je tu někde kamarád na společné chvíle...třeba na chatě??? Je skoro léto..a nebaví mě samotnou pít kávu...chodit na procházku...chci se těšit,až Tě zase uvidím...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Ahoj, hledám inteligentní, hodnou a hlavně věrnou slečnu která už ví co od života chce a má za sebou užívání. Budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Sportovněji založená dívka nebo žena co se ráda projde, popovídá ...... seznámí? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Ahoj jsem Roman, 184cm vysoký, sportovní postavy a naprosto soběstačný s vlastním vybudovaným zázemím a se slušným životním standardem ( mám pěkný byt od fotra, dobrou práci v prestižní společnosti kam mě protlačil fotr a auto, které je psané na fotrovu firmu) a hledám pohodovou holku, která dokáže ocenit soběstačného muže pro život. Mé auto určitě prozradí, nikdy bych nepřijel 15let starým Bavorákem nebo Audinou z bazaru za 80tis. po 2 - 4 majiteli !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Teplice
Hledám fajn muže který ví co chce,na nic si nehraje a je sám sebou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT