Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Praha
Hledám spřízněnou duši. Hledám vztah, kde ještě exituje vzájemný respekt, a kde úcta jeden k druhému stále něco znamená. Hledám vztah, ve kterém "láska" není synonymum ke slovu "postel". Hledám dívku, pro kterou nepředstavuje zábava prohýřené noci s hektolitry alkoholu. Hledám tu, která na každém kroku není doprovázena štiplavým dýmem. Hledám tu, která tu bude pro mě, stejně tak jako já pro ni. Hledám prostě fajn dívku se srdcem i hlavou na správných místech. Praha, 20-22, já 23.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Praha a Okolí: Hledá se hodná princezna (mám 175cm = a tak štíhlá menší postava vítána , do 38let) Jsem zcela volný optimista co rád život ,hudbu ,smích a komedie ,lehký mi sport mi také není cizí ..zájmů bude více .. Důvěra a říkat si pravdu ve vztahu je pro mě důležité. Jsem sice nekuřák ale kuřačka mi nevadí. Mám rád vědu ,elektroniku tak trochu Ferda Mravenec ... nechcete holky třeba něco opravit? :) PS: odpověď na vzkazy POUZE s FOTO
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Žena, nekuřačka se smyslem pro humor. Najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Ahoj, rád bych našel hodnou, věrnou a spolehlivou holku pro vážný vztah. Pokud bys chtěla poznat sympatického, usměvavého, hodného kluka s klidnou povahou, tak budu rád, když napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
jsem sexuchtivy
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Přerov
VŠ 50/178/80,soběstačný,pozitivní,zcela zdravý,rozvedený,nekuřák aktivně sportující hledá vztah s jemnou,usměvavou submisivní ženou, která své zaměření nebere jako handicap,ale jako dar.Vztah nejlépe na vždy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Rád bych sympatickou bezdětnou nekuřačku, našel ženu s vnitřní krásou, která si také cení upřímnosti a harmonie ve vztahu a představa spokojené rodiny v budoucnu ji není cizí. Pokud bys ráda vytvořila harmonický vztah,kde se na sebe budeme moci spolehnout, budeme se milovat a budeme se oba snažit, aby nám spolu, a potom i našim dětem, bylo dobře, pojď mi naproti! Kdepak jsi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
No na disco už dávno nechodím a žádnou nezadanou neznám proto hledám tady.Mám jednoho potomka.Hledám ženskou s kterou bych rád jednou seděl na lavičce s hůlkou v ruce a užíval si důchodu prostě nehledám vztah na pár let.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít