Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Otrokovice
Ahoj.Hledám obyčejnou ženu pro život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Trutnov
Motto z kultovního filmu (a knihy :)): Bongo je ještě pořád sám. Ženský se ho bojej. Je moc divokej,... :):) Je tu dívka ideálně povah. i fyz. odpovídající postavě Marušky :) z výše uvedeného filmu (a nemusí to být vodačka , ani nutně nemusí být z Moravy):)? Jednoduše holka i do nepohody. Co si umí sbalit batoh, miluje přírodu a ráda cestuje (i do krajin vzdálených). Nyní žiji v Trutnově, ale plánuji přesun (Brno, Praha, HK?). Pozn.: ženám s prázdným profilem a bez jediné fotky neodpovídám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Singl štíhlá nekuřačko okolo 165cm, napiš, přilož foto a seznámíme se. Vážně. 1.máj 2016 už spolu...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
Hledám tu ženu, paní, slečnu do 40 ti let, nenáročnou, se zájmy o přírodu, výlety, cestování, kulturu, kolo, ale také rodinného typu pro vše krásné, ale i horší chvíle se najdou. Co hledá vážný vztah nikoliv žert. Máš - li zájem, více si napíšeme, ve dvou se to přeci jen lépe táhne...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Český Těšín
Hledám slečnu,dívku menši postavy,do 35let která z jakehokoliv duvodu nemuže nebo nechce mít děti..ja mam 2dcerky z předešleho vztahu,z toho jednu mam ve sve peči..hledame slušnou hodnou upovidanou nekuřačku,baculka nevadi..nebo pokud vite o takove,dejte vedet..děkuji za odpovědi,odepiši všem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Praha
Fotbalová fanynka hledá pohodoveho muže, který by ji provedl životem s láskou a vzájemnou důvěrou. Znacka: sex a sport jdou ruku v ruce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Český Krumlov
Hledá se muž!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Ahoj, hledam nekoho s kym si padneme do oka a muzeme chodit za kulturou, na vylety, sport a tak uvidime jak se to vyvine. Nikam nespecham, neb neni stejne kam a tak napis a uvidime..Pry jsem sympaticky a vypadam mladsi....rikaji lide..:))
DETAIL / ODPOVĚDĚT