Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Praha
hledám svou Paní, Paní s velkým P, jsem Váš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  70 let | Praha
Zdeněk jméno mé. Na svůj věk 70 letého dědka jsem zdravý a s jasnou myslí. Jsem rozvedený nekuřák s vlastním zázemím. Hledám v Praze od přírody inteligentní, komunikativní a nesportujici babču nekuřačku bez nadváhy v rozmezí 60 až 70let, též s vlastním zázemím ideální stav. Někdy u mě, někdy u Vás. Nechci babču s chatou, RD či r.chalupou. Nemám firmu Ferda Mravenec práce všeho druhu . Na případné odpovědi od siluet neodpovídám. I když nechápu, proč jste baby anonymní, když se chcete seznamovat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Brno
Hedám přítele pro pěkný a pohodový život,veselý,upřímný,vysoký a uvítám motorkáře-to vše v jedné osobě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Jindřichův Hradec
Ahojky ziju ve vsi v blizkosti Jindrichova Hradce, je mi 30 let, jsem svobodny, bezdetny a v budoucnu deti nechci hledam fajn holku,vyšího vzrůstu kterou uz taky nebavi samota. Jestli hledas spolehlivého, pratelskeho a pracovitého kluka tak se ozvi. Ve dvou se to lepe tahne.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Praha
Ahoj je mi 19 let. Studoval jsem obor chovatel cizokrajných zvířat a praxe probíhají v Zoo Praha. Mám rád přírodu, dobré jídlo. Bydlím v Horoměřicích (3 km. od Prahy 6). Moje oblíbená barva je zelená.Fandím AC SPARTA PRAHA.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Nerad o sobě říkám, že jsem muž, snad si můžu ještě myslet že jsem kluk, někdy o sobě mluvim jako o dítěti :-)) nooo občas se tak i chovám - někdy úmyslně pro pobavení, vyjimečně za to může testosteron :-), jsem sympatický, přemýšlivý, empatický, vím už dobře, že život není vždy snadný a že takové chvíle člověka posílí, lepší je mít vedle sebe oporu, a možná ještě lepší je takovou oporou pro někoho být. Hledám jistotu, důvěru, někoho koho si budu vážit pro to jaký je a naopak,vášeň,šarm..:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Plzeň-sever
Ráda bych poznala muže ve věku cca 35-44 let (nejlépe silnější postavy a nekuřáka), které již ví co od života chce. Přeji si založit rodinu a trávit život společně s člověkem, na kterého se můžu spolehnout. Jsem silnější postavy. Tolerantní. Ráda chodím do přírody, kina, do divadla, ráda jezdím po hradech a zámcích. Už nechci být sama. Najde se někdo z plzeňského kraje? Prosím jen vážně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Zdravím něžné pohlaví rád bych touto cestou poznal jednu z vás ( tu pravou :):):) ) proč? protože samota tíží
DETAIL / ODPOVĚDĚT