Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  30 let | Ostrava
Chtěla bych poznat KAMARADA se kterym bych si mohla psat , podle sympatii se potom i sejit a časem se snad i zamilovat. Už nevěřím na Lásku :-( jenom bolí a pokud se mam zamilovat chce to poznavat. Existuje muž který touží po lásce na celý život, ma rad děti, chce je nebo i ma?Hodny, věrný, upřímný se smyslem po humor? Je mi 30 jsem z Ostravy 90kg. Chybí mi láska a něžnosti. Sex bez lásky pro mně není ! Miluji děti, Moderní hudbu - POP, DANCE, Komedie, Horory, Ráda Fotím,Procházky, Výlety.. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Rád bych poznal fajn ženskou vedle které bych usínal a probouzel se. Nejlépe kuřačku, nebo ženu které nevadí kuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Nymburk
Hledám hodnou a citlivou holku. Zároveň bych ale chtěl, aby byla akční, sportovní a zábavná. Někoho kdo ocení můj humor, originalitu a mojí citlivou povahu. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Bolo by radosťou mať pri sebe ženu, u ktorej moja láska stojí na obdive jej osobnosti. Potom sú akési negatíva len úsmevnými malichernosťami :) . Ženu, s ktorou po sebe nic nepožadujeme. To, čo jeden pre druhého robíme, nás totiž samých teší. Ženu, s ktorou je možné hovoriť o všeličom, pretože sa snaží porozumieť a hneď sa nevzdáva. Ženu, ktorá chce byť sama sebou, má vlastné predstavy a jasné názory. Ženu spontánnu, otvorenú, radostnú, láskavú,... milujúcu svet, milujúcu život. Si tou ženou Ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Praha
Ahojky jmenuji se Žaneta a je mi 21 let. Hledám kluka na vážný vztah, pouze z Prahy ve věku kolem 22 - 30 let a hlavně nekuřáka. Bydlím kousek za Prahou na vesnici. Mám ráda přírodu, nakupování, vaření, občas čtení, internet. Nemám ráda sport a nejsem typ co by chodil na diskotéky a chlastat každý víkend. Chci hlavně milého, upřímného, chápavého a věrného kluka to je asi to nejpodstatnější. Odpovídám pouze na odpovědi s přiloženou fotkou. Budu se těšit a zatím ahoj:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Nový Jičín
Každý den se dějí zázraky, každý den může být krásný. Je to jen na nás.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Jihlava
Ahoj, hledám další samotářku (20-30 let) jako jsem já, na společné mlčení na lavičce a čučení si na boty, případně společné chození do kina, do přírody a jiné aktivity. Nemusíš vypadat jak modelka, tu nehledám, hledám spíš spřízněnou ženskou dušičku, co mě bude brát takového jaký jsem, nebude mě zbytečně soudit a chtít „managovat“ moji osobnost. Samotu mám rád ale někdy je jí trochu moc a život mi nějak díky mé povaze protíká mezi prsty, seznámit se normální cestou nedokážu a tak jsem holt zde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Ústí nad Labem
Hledám nějakou sympatickou a usměvavou slečnu, která je přirozeného vzhledu, ale má srdce pankáče :-D takže nenápadnou rebelku. Na vzhledu tedy až tolik nezáleží, důležité je srdíčko a univerzální smysl pro inteligentní humor. Co požaduji, to také nabízím. Podle hodnocení kamarádek jsem vcelku pohledný, sympatický, pro každou legraci, věrný a spolehlivý a také samozřejmě trošku svůj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT