Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Praha
SŠ s vlastním zázemím a vyřešenou minulostí, hledá ženu pro trvalý přátelský nebo partnerský vztah. Ženu mladou myšlením, samostatnou,optimistickou, který neztratila v dnešní době soudnost, má nesplněné tužby a chuť si je splnit, má ráda hezké věci, umí se k nim chovat, má úroveň a styl. Dokáže nosit šaty i džíny, lásku brát i dávat, se zájmem o cyklistiku, vodáctví, divadlo, kino, cestování. Ženu, která má ráda dobré jídlo i víno, ale hlavně život, se vším co přináší. Dítě není překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Ahoj všem. Hledám hodnou slečnu či ženu, která se rada směje, ma ráda procházky a výlety a chtěla by budovat važny vztah.Já normální, obyčejny,pracujici snílek, ktery nezkazi žadnou zabavu a umí si vážit lasky. Pokud sem te zaujal a jsi to ty , kterou hledám napiš.Rád zodpovím každou tvou otázku. Ahoj Jakub
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Uherský Brod
Hledám pohlednou štíhlou ženu,zatím pro společné chvíle-nejraději UB a okolí-já roz.60/188. Najdu???Foto uvítám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Brno
Zajdeme spolu do kina? Na kávu, na zmrzlinu, na kolo, na bazén, dáme si běh, budeme se procházet po městě dlouho do noci, zahrajeme si spolu ping-pong nebo deskovky, spolu do tanečních, nebo do hvězdárny? .. Hledám holku se kterou bych mohl tyto a další skromné činnosti s nadšením prožívat a budovat postupně vážný vztah .. Jestli chceš, tak napiš. Prohodíme pár vět, zajdeme spolu ven .. Těší se na Tebe Honza :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Plzeň
Hezký den všem slečnám přeji. Jsi slečna, která by se ráda stala subinkou? Pouze v soukromí! Navenek vedle sebe potřebuji cílevědomou a schopnou ženu, která v soukromí potřebuje někoho, kdo jí bude oporou a jejím pánem. Baví mě tě udržovat v napětí a navzájem se bavit. Snad inteligentní a pracovitý muž z Plzně 28 let/179 cm/74 kg. Život je často příliš rychlý a únavný. Není lepší si ho ozvláštnit hrou a nevšední fantazií? Foto je možné si vyměnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Francie
Nehledam dokonalou, ale uprimnou, milujici a vernou zenu - divku, pritelkyni zaroven kamaradku, co se rada smeje, cestuje a pripadne spory neresi hadkou, ale je ochotna v klidu si sednout a o danem problemu si promluvit. Nez s tunou mejkapu na obliceji, preferuji prirodni zenskou krasu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno-venkov
Krásný den přeji ,moc rád bych touto cestou poznal obyčejnou holku která má ráda zvířata přírodu a vše co k přírodě patří.Jsem obyčejný chlap je mi 37a jsem kuřák, pokud vás zaujmu,moc rád odpovímKamil
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Jičín
Jedna hodna osamocena maminka hleda fajn osubku se srdcem na dlani tak do 32 let. Nevahej a napis.
DETAIL / ODPOVĚDĚT