Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Beroun
Ahoj zeno, divko :-) , pojd o nadchazejicim prodlouzenem parnem vikendu (nebo jindy) odlozit satky a nafotit par hezkych zaberu na Berounsku . Za Tve otazky predem diky. H.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Kralupy n. Vltavou
Hledám ženu se smyslem pro humor, láskou ke zvířatům a přírodě... Ženu, která mi dá lásku toleranci a porozumění, bude mi oporou v dobrém i ve zlém, to samé nabízím...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Hledám slečna na příští víkend na výlet - kopce nebo voda - podle počasí a domluvy. 40 let, nekuřák, vš, bezkonfliktní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Vídám tě na ulici: jsi kolem 165cm, štíhlé ruce, nohy, ale nahoře kontrastně -bum- plné popředí, máš černé delší vlasy a hnědé oči......tak tě zkusím oslovit tady pro vážné seznámení s pohodovým, štíhlým, velmi párovým nekuřákem 182cm, Praha.....Pošli nějaké řádečky a fotku a uvidíme,jestli léto už bude ve dvou?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Ústí nad Labem
Když jsem byla malá, říkala jsem, že až vyrostu, chci být múzou. Třeba už jsem dost velká, tak se ukaž, má spřízněná duše, a vzájemně se okouzlíme. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
ahojky rad bych se seznamil z nejakou slecnou co by rada neco podnikla treba vylety na kolech atd.budu se tesit
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Hledám pohlednou ženu, která už taky nechce trávit svůj volný čas sama. Můžu nabídnout sport, výlety, dovolené...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Uherské Hradiště
Ahoj. Touto cestou hledám kluka/chlapa od 31 do 45 let pro vytvoření vážného vztahu,který je založený na toleranci, důvěře,věrnosti. Já 33/180 kluk Jižní Moravy (Uherského Hradiště ),Mám rád přírodu, procházky přírodou, mám rád zvířata jako je pes ,kočka, ale i taky jiné,rád vařím ( když je tedy komu vařit),rád poslouchám pop, docela rock taky Dance ale taky můžu Folklor,jinak mne zajímá čtení, kultura - divadlo, kino,mám rád záhady starého Egypta,rád cestuji,zahrádka atd.Celá ČR i SR
DETAIL / ODPOVĚDĚT