Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Český Těšín
Hledám přítelkyni do 48 let na občasné schuzky ,pokec ,flirt ,prostě uvolnit se vzájemně po celodeni práci třébárs jenom povidánim ,procházkou vše ostatní dle vzájemnych simpatii.Upřednostnuji dlouhodobější vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj Radek jsme sám přes dva roky tak bych to rád změnil... Jen do 31 let a s fotkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Jsem zena 41let,176/65,hledam pohledneho muze se kterym si budu rozumet,radovat se,tesit se a sdilet vse krasne co zivot prinese.Verim,ze se najdeme...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Havlíčkův Brod
Ahoj....Hledám - mladou slečnu,dámu která pro spokojený život potřebuje občasnou vášen a odvázaní :-) Jsem Mladšiho vzhledu sportovní postavy , tmavovlasí a zajištený ,,, Vysočina !!! Dokážu kvalitu ocenit :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Já zajištěný a bez závazků hledám spřízněnou duši. Ať jsi kdekoliv, ozvi se brzy. Už mi moc chybíš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Ahoj, možná hledám právě Tebe. Já VŠ 184cm/40let, svobodný a bez závazků hledám ženu do 39 roků z Brna nebo ochotnou bydlet v Brně, která by také ještě chtěla mít dítě. Nevadí, pokud již dítě máš. Až budeš mít čas, napiš. Zajdeme na kafe a třeba přeskočí jiskra...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Ahoj, já sám nezadaný čtyřicátník bez závazků hledám nezadané ženy i muže do 42 let včetně na pravidelné akce pro nezadané v Brně zdarma- seznamovací výlety každou neděli ráno za každého počasí- při dešti půjdeme pouze po asfaltkách. Příznivci severské chůze ( nordic walking ) nezapomeňte doma hůlky (není podmínkou). Zdraví Vás Petr.
DETAIL / ODPOVĚDĚT