Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  50 let | Praha
Sedím a přemýšlím, zda napsat a co vlastně napsat. V mém věku již člověk ví, že život není nekonečný a že hrozně rychle utíká. Jako mladý si plánuje, jak bude život úžasný a že ho nemůže nic zaskočit.Opak je pravdou. Hodně věcí se dá přejít, vyřešit, ale něco nejde -je to těšení se na něco,někoho. Jako vdaná bych asi neměla psát inzerát v rubrice seznámení, ale risknu to a třeba to budeš číst TY- příjemný muž.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
Hledám bezva pohodového a příjemného muže bez závazků, který nehledá flirt...Jsi?? Jsem nějakou dobu sama a ráda bych to změnila.....těším se na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Frýdek-Místek
Moc rád bych našel ženu co má ráda sport,vinečko a nerada se nudí.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Jablonec nad Nisou
Hledam muze, ktery mě odvede daleko od vseho zleho co me potkalo a zrady a nabidne domov a prožit zbytek života v klidu. Pokud je zde muž, podobného myšlení, ráda se dočkám odpovědi:-) Za zkoušku to přece stojí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | České Budějovice
Jmenuji se honza je mi 24 a nejsem asi moc hezký ale to vem čert ale za to jsem ukecaný upřímný hodný společenský a nerad se nudím a když chci tak jsem vtipný. Budu rád když se ozveš a budeš mít opravdu zajem o seznamení:) Napiště kdo budete mít zájem:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Plzeň
Sympatický,štíhlí nekuřák z Plzně by rád poznal partnerku se smyslem pro humor.Pokud ráda občas sportuješ a hledáš přítele do nepohody i všední život,odepiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Hledám Tebe pěknou výraznou mladou ženu se smyslnými rty, štíhlou postavou, pěknýma očima, a upřímnou povahou, pouze bez dětí, od 25 do 36let, která chceš za nějakou dobu rodinu, jen nevím zda je možné se najít tady. Jsem inteligentní, pohledný muž podnikatel bez dluhů, zajištěný, který ještě nemá děti, jinak mám rád trošku sport, kolo, plavání, turistika aj. Nevím zda má tady vůbec smysl inzerovat, tak kdyby si náhodou zabloudila na tyhle stránky...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Ráda se seznámím s volným vzdělaným mužem, který má případně odrostlejší dítě a vlastní zázemí. Jen Brno a nejbližší okolí. Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT