Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Plzeň
Ahoj hledám je mi 28 let a hledám starší ženu do 40 let chtěl bych už někoho kdo ví co od života chce a chtěla by mít vedle sebe někoho mladšího kdo jí bude oporou a zároveň kamarád i dobrý partner , více si napíšem pak přes email :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Vyškov
Dobry den rád bych se seznámil s dívkou či paní,pro život ve dvou pro milování...Pro radosti i strasti, pro prožití dní všedních i nevšedních. Jsem vesničan co přežil velkoměsto...Jsem dělník co vzhůru hledí přesto... Mám hlavu co lecos vymyslí,dvě šikovné ruce a hlavně srdíčko na pravém místě,srdíčko co umí milovat. Děkuji vám za zájem a přeji všem krásný den..:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Chrudim
Snad nenáročný,abstinent,nekuřák,171/76/48 let..najdu zralou ženu .na život ve dvou..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Ústí nad Labem
Zralý, vysoký a urostlý sympaťák, prostě chlapák, který není pecivál a nepohrdne rekr. sportem, výlety, kulturou? Nejprve kamarád, a časem by se vidělo. Najdeme se? AŽ TĚ TENTO INZERÁT OPRAVDU OSLOVÍ - NAPIŠ, JEN VÁZNÝ ZÁJEMCE, ANO?!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Trutnov
Hledám pohodového parťáka na výlet a časem se uvidí :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Proč se tu popisovat a přikrášlovat. Napiš a poznej, s každým mluvím jinak, buď si sednem nebo ne. Nic těžkého. Povahově se nezměním a měnit se nehodlám. Jsem jaký jsem. Nejsem postava z romantických filmů a pro ty co hledají takového ideálního partnera, přeji krásné hledání dál když myslíte, že takového najdete, nicméně já to určitě nejsem... Jsem člověk, mám chyby a žiju v realitě, ne ve snu ideálnosti. Miluj člověka, ne lásku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Přerov
Ženy jsou jako místa na parkovišti.. zkrátka ty nejlepší,nej.... už jsou zabrané:):):) Tedka vážně:Zkusím to tedy ještě jednou..Nemám moc možností, jak se seznámit, a tak zkouším štěstí tady a chtěl bych to změnit, bohužel zatím se nedaří.Rád bych někoho,kdo už ví, co chce.Prostě někoho k sobě..Měla by jsi být spolehlivá, upřímná a přistupovat k věcem zodpovědně.Jsem pro každou srandu, nekuřák.Prosím tedy pouze vážně, nemám zájem o pár vzkazů ,které nikam nevedou..:):)troufneš si ?Nekoušu:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Hledám ženu s bulimií nebo anorexií pro společné nevšední zážitky. Jen seriozně a vážně. Foto pošlu mailem.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít