Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Jičín
Ahoj ..Člověk v životě stále něco a někoho hledá. Podaří se to tentokrát?No,vše je ve hvězdách a já v nich číst stále nedokážu.Život je jak růže.Sem tam lístky květu ale samé trny...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Brno
Já nadprůměrný muž 43/178 pohodový, pozorný, sportovec, sportovní postavy, naprosto zdravý a nekuřák, zabezpečený, spolehlivý, pro někoho snad i vtipný, pokorný, slušný s přehledem. Koníčky: sport (kolo, lyže, běh, voda apod.) příroda, turistika, cestování hledá zajímavou partnerku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Nehledám tu slečnu dokonalou,jako mnohé ženy na seznamkách,které nemají soudnost,ale normální obyčejnou holku.Nekuřačku,která má vystudovanou aspoň střední,bude hezky vonět a trochu připomínat ženu,hlavně aby byla trochu hodná a nenafoukaná,jako většina holek u nás v Praze.Celkem mě překvapuje,jak jsi tady holky vybírají,přitom asi z důvodu jenom,že mají smůlu na seznamce nekončí asi nejsou tak dokonalé:-)Na věku asi nesejde o blbosti to nerozhoduje.Prosím akorát bez dětí:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Ahoj, rád bych se seznámil s sympatickou holkou cca od 20 do 30let z Prahy, Kralup, nebo z Kladna, vlastně ani větší vzdálenost není problém, když si budeme rozumět. Jsem nekuřák, který je většinu svého času v práci, taková je realita... :-) Budu rád, když tady najdu fajn holku, zpočátku třeba jen na přátelství, nechci nic lámat přes koleno :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Nehledám nic nesmyslného.Lásku,věrnost,důvěru,čistotu,společný život.To samé mohu nabídnout.Nechci po ženě,aby byla dokonalá,protože jsem nejsem,proto jsem také na seznamce,jako i některé ženy,které tomu říkají smůla,ale je lepší jsi asi přiznat tu realitu:-)Tím nechci nikoho urazit,každý svého štěstí strůjce:-)Rád čtu,cestuju ,vařím,nkupuju,zajímám se o modu,techniku ,mám rád občasný adrenalin.Jinak je mi 29:-)Holky až teda přeberete ty úchyláky,magory,blázny a další šílence,tak jsem zde :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj Radek jsme sám přes dva roky tak bych to rád změnil...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Hledám fajn slečnu/ženu, která by měla zájem se seznámit s milým klukem. Jsem vodnář, sš, nekuřák, alkohol je výjimečně, pracuji v IT oboru. Povahou spíš klidnější, spolehlivý, naslouchací, pečlivý, hravý, ... Společné zájmy snad nějaké objevíme ;) Preferuji nekuřačku, postavy štíhlé až střední, zbytek napoví setkání, zda budou vzájemné sympatie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Holešov
Hledám ženu v kupce sena a nenacházím kde pak asi je? Hledám sympatickou ženu do pohody i nepohody s kterou bych mohl trávit volný čas, podnikat výlety atd..
DETAIL / ODPOVĚDĚT