Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  57 let | Ústí nad Labem
Rozvedený VŠ se rád seznámí se štíhlou ženou, která může, ale vůbec nemusí sportovat - stačí, když se nám mužům při pohledu na Tvou fotku bude stěhovat krev . Trošku přeháním a berte to jako nadsázku, ale k zamyšlení to je. Nestyďte se za fotografii, jinak to je jako o tom zajíci v pytli. Jinak jsem naprosto spolehlivý, čestný a vyrovnaný Vodnář, který už ví co chce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Plzeň
Příroda, výlety, sport, cestování??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Také hledáš někoho na vážný vztah, ale děti v životě neplánuješ nebo děti nemůžeš mít? Já se na děti necítím a vím že většina holek děti plánuje nebo už má, proto píšu takový inzerát. Vím že pár takových holek co děti neplánuji je, ale na druhou stranu nehledám kariéristku nebo takovou holku co si místo dítěte pořizuje psa nebo kočku.Prostě hledám obyčejnou normální holku která to má v hlavě srovnané.Jsem 33/179 ,svobodny ,nekuřák z Ostravy,se zázemím a práci ,více o sobě prozradím když napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
Rád bych měl zase vedle koho usínat a probouzet se. Koho pozvat do kina, na večeři, nebo s kým jet na výlet, či si vyjít na procházku. A koho hledám? Hodnou, romanticky založenou holku, která by dala rodině přednost před kariérou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Bohumín
Hledam touto cestou hodnou a vernou zenu ktera uz taky nechce byt sama do 45 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Zlín
tolik holek a dvčat tady hledá protějšek a žádná nenapíše?nejsem tady pro všechny ale jen pro tu jednu pravou,holku hezkou,protože já sem taky fešák,holku štíhlou nebo normální postavy ,protože já sem taky sportovní postavy,holku veselou a vtipnou,protože já mám usměvavé ženy rád,holku do pohody i nepohody,protože já se jen tak něčeho v životě neleknu,prostě naši krásnou českou nebo moravskou holku co by chtěla sympatáka 49/170/70 ze Zlína
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Praha
Hledám, není to vůbec snadné, jak se zprvu zdálo....Zájem o kulturu, sport, přírodu....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Rakovník
Zkusit se má vše,tak proč nezkusit touto cestou poznat sympatáka s vyřešenou minulostí a chutí začit znovu žít a né jen přežívat.Je mi 39let,165cm,62kg a mám 13letého syna
DETAIL / ODPOVĚDĚT