Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Ostrava
Pohledný,sympatický,zodpovědný,finančně i materiálně nezávislý muž hledá milou,pohlednou partnerku podobných zájmů.Časově jsem přizpůsobivý. :D V létě rád vyrazím na kole, na procházku do lesa,na výlet na motorce,nebo jen s přáteli posedím.V zimě sjíždím sjezdovky na lyžích. I trochu kutilství a zahradničení u domu zastanu. Rád cestuji jak do zahraničí v létě k moři, tak i po naší zemi za poznáním měst,hradů a zámků.Baví mě historie, četba i sledování dobrých filmů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Chodí sem cílevědomé ženy co jsou pro fungující vztah ochotné udělat i něco jiného, než že si jen stěžují? Nebo je to tu jen samá zoufalá zlatokopka co si není schopná ani najít práci? V případě a) mi odpovězte(nejlépe s fotem) b) se tohle ani neopovažujte číst :) Neodpovídejte: ženy bez maturity, maminky bez tatínků, nad 80 kg, marodící, nebo nudící se na dovolené, ženy se psy o které se nejste schopny postarat a namísto romantické večerní procházky, vínka, kina, utíkáte vytlačit bobek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Ostrava
Ráda poznám milého, inteligentního muže, který by stál o klidnou, pohodovou, ženu. Jsem dosti aktivní, se zájmem o sport, kulturu, a mnoho dalšího. Jsem nekuřák, rozená optimistka s pozitivním pohledem na svět. Dělám práci, která mě baví, ale mám spoustu času i na volnočasové aktivity. Dám přednost osobnímu setkání. Nemáš chuť třeba zajít na kávu či jinou dobrotu, nebo se jen tak projít? Máš-li chuť trošku víc se se mnou poznat, ozvi se, budu moc ráda. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Praha
Jsi z Prahy a okolí, komunikativní, do 56, hodí se k tobě jak pohory tak i lodičky a nehledáš pouze platonický vztah, pak napiš stejně naladěnému (a uvidíme co z toho vznikne) rozvedenému nekuřákovi 56 VŠ,176/73, celý život skutečně žádný „gaučák“, např. kolo, lyže, hory v zimě i v létě, pěšárna, kultura,cestování .. od všeho něco. Bez aktuálního foto (svoje zašlu na výměnu) ,zadané a kuřačky prosím nereagujte.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Šance! Hledá se nezadaný osamělý muž, který také ví, že ve dvou je prostě líp a chce pro to něco udělat... Odpovím všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Zlatá rybko,propluj prosím vody a poptej se po hodné ženě-mamince,která je sama s raráškem .Pokud by jim chyběl hodný chlap,partner a tatínek v jednom,přines mě prosím od nich psaníčko,alespoň rozesměješ mé srdíčko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Brno-venkov
Hledám normální pohodovou ženu od 40 do 55 let. Bude léto a já strašně rád v něčem plavu.... Společné sympatie rozhodnou zda budeme plavat spolu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Ostrava
Prosím hledám anděla, který by nás se synem schoval pod svá křídla ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT