Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  19 let | Plzeň
Tak to už teda nevim co tu dělám,když tu každý hledá Modelku a ještě ke všemu na jednu noc. Připadám si celkem nezajímavá když to tu tak čtu,co vše tu kluci hledáte. Píšete,že vám na vzhledu nesejde a přesto když už se vám někdo ozve tak ani neodepíšete. Dat logic fakt. V tom případě pak ani nechápu co na seznamce hledáte,protože zde jsou jen ti co hledají vztah vážně nikoli na jednu noc. Na to myslím máte D5 či kde se takovýhle známosti na noc hledaj. A teď mi všichni pište,že to tak neni,dík
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Hradec Králové
51-169-střední postava, rozvedený.. Česká Skalice...Hledám pohodovou ženu, nekuřačku s vyřešeným soukromím, která chodí ráda na procházky do přírody, kino, výlety, nebo jen tak lenošit ve dvou. Mám rád i hezké milování. Ve dvou je život hezčí. Nechce se mi být sám. Ze začátku třeba společné víkendy a když nám spolu bude hezky, tak i společný život. Dělat prostě,co nás spolu napadne. Věk 38-55 let. Hledám vážný vztah, ale nevadil by mi ani nezávazný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám sympatickou nekuřačku bez závazků pro dny sváteční i všední, slunné i deštivé. Smysl pro rodinný život, stejně jako zájem o turistiku, lyžování, souhru ve vztahu a rodinný typ výhodou. Chybí mi Tvá přítomnost, dotyky, i to, že mohu s druhým počítat i do budoucna. Mám rád rekreační sportování, četbu, jsem trochu domácí kutil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Ostrava
Ahoj. Ráda bych se seznámila s pohodovým mužem vyšší postavy, který hledá vážný vztah založený na důvěře, úctě a porozumění.Zájmy různé kolo, výlety, procházky, kino, divadlo...život nám nepřináší jen zábavu, ale i starosti, které se lépe řeší ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Ostrava
Po delší pauze po rozvodu a vyřešené minulosti, hledám Tebe. Lásku, opravdovou, čistou, bezvýhradnou.... Nehledám kritiku, výčitky, nároky, cholerické povahy... Jsem sportovní postavy, čekám tu zatím na Tebe. Jsem pro cokoli, co nás může bavit, rozvíjet, co můžeme společně milovat... Těším se, že život bude s Tebou zase krásný. Děkuji za seriozní odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Liberec
Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou, inteligentní romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Pardubice
Hledám ženu která nechce být sama a věří na opravdovou lásku, má ráda kino, divadlo, procházky přírodou, výlety, něhu a romantiku.Najde se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Rychnov n. Kněžnou
SŠ 187 cm, svobodný, pracující, zabezpečený, nekuřák, sportovec, syn 3 roky v péči matky, hledám partnerku raději mladší, štíhlejší, ale určitě ne zlou a panovačnou (tím už nechci procházet) se vztahem k přírodě, zvířatům, malinko sportu. Rád jezdím na výlety, koni, kole, na vodu, běhám, hraji na bendžo, ....
DETAIL / ODPOVĚDĚT