Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  56 let | Cheb
Hledám muže s vyřešenou minulosti pro založení nového vztahu.Jen važne.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Praha
Hledám normálního inteligentního muže mezi 50-58 lety, který stojí nohama na zemi, má smysl pro humor, má vyřešené vztahy se svými blízkými, umí poskytnout oporu a nerozhodí ho ženské emoce. Pokud rád tancuješ, jezdíš do přírody, do hor, ale umíš i odpočívat, je to super. Jsem žena 54 letá, vypadám mladší než jsem, docela štíhlá, milá, šikovná, ale umím být i náladová a depresivní. Mám dvě dospělé dcery, které částečně bydlí se mnou a dost se osamostatňují, pracuju jako lékařka, nekouřím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Ostrava
Rad bych poznal sympatickou a milou dívku, která má krásný úsměv na rtech a romantickou duši. Pokud jsi to právě ty, tak mi napiš. Moc rád se s tebou seznámím :) Je mi 25, bydlím v Ostravě a jsem pohodový a hodný kluk. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Forestova máma říkala, že: " Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš" !No a já bych zase, po nějaké době , po několika těch hořkých bonbonech, ráda narazila na sladký.V podobě tvých písmenek, tvých pohledů, doteků a tvojí přítomnosti. Nic, kde se bude objevovat lež, pokrytectví, nevěra. Existuješ, věřím v to !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Ani netušíš, jak mi sólo nesluší a proto bych rád našel sympatickou nekuřačku pro duo a tandem, kde by nám to spolu ladilo a bylo dobře nám a v budoucnu třeba i našim dětem. Máš-li smysl pro rodinu a běžné zájmy, jako turistika, lyžování či melodická hudba by jí nevadily, čeká na Tebe jeden šikovný a někdy i sympatický hnědovlasý nekuřák
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Kyjov
???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Litoměřice
Pohodová ,rozvedená SŠ,58,160 by ráda poznala sympatického nekuřáka,který ještě touží po lásce a porozumění.Zn.Ústecký kraj
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | České Budějovice
...pro začátek vzájemné sympatie, pak se uvidí ....
DETAIL / ODPOVĚDĚT