Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  35 let | Brno
Ahoj jsem maminka dvou malých dětí a hledám k sobě hodného a milujícího muže, který se o nás postará a bude nás mít rád. Jsem přátelská, inteligentní a mám smysl pro humor :) Ráda cestuji a starám se o domácnost a děti, miluju vaření. Doufám, že se tu najde věrný, hodný a spolehlivý muž kolem 30-40 let, který rád cestuje jako já. Těšíme se na tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Pardubice
Potkám ještě muže 43 - 51 let , nekuřáka z okolí Pardubic? Prosím jen vážně
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
44 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 50 roků ( děti nejsou překážkou) z Brna a okolí k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Brno
třeba Tě tady najdu- náhodě se musí podat pomocná ruka-:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Olomouc
Žena co by ráda byla opět zamilovaná a zažívala s tím spojené krásné pocity? Je zde vůbec možno nějakou najit??? Pokud chceš poznat 30-letého pracujícího, věrného, oddaného chlapa, který pro rodinu žije tak mi napiš. Věk a město nehraje roli hlavní je být si sympatický. Pojďme někam vyrazit a líp se poznat. Budu se těšit na tvou odpověď...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Jdu z práce a každý někam pospíchá. Jeden za svou přítelkyní, jiný k rodině a k dětem. Já bych také rád pospíchal a staral se. Proto, pokud se tu potlouká sympatická šikovná nekuřačka bez závazků se smyslem pro rodinu a běžné zájmy, jako turistika, lyžování či melodická hudba by jí nevadily. Pak, ať zví, že na ni čeká jeden šikovný a někdy i sympatický hnědovlasý nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Na tváři o něco více úsměvu než make-upu, majitelka lodiček i tenisek, spolehlivá, pohledná, 27 - 34 let, bezdětná, pro rodinu. Smysl pro humor a špetka životního nadhledu a selský rozum vítány. Zkrátka taková šmrncovní co se neztratí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Hledám fajn, alespoň trochu akční, třeba i malinko trhlou partnerku, na opravdový vztah, která nemá problém vyměnit civil, třeba za plesové nebo turistické oblečení. Prostě kterou baví život po všech jeho stránkách. Věk asi nehraje tak roli, ale duchem ideálně stále mladou, co se ráda vrhne do všeho, když je ta správná parta. Děti určitě nejsou překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT