Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  52 let | Karlovy Vary
Milan 51 let postižený, jsem svobodný, jsem věřící, nekuřák, soběstačný, abstinent, mám vadu řečí, nosím brýle, lečím se s epilepsii. Hledám hodnou ženu postiženou pro vážnou známost, hlavně si být v životě velkou oporou, vzájemnou pomoci. Nehledám majetek ale porozumění, a aby mě žena brala takového jak jsem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Klatovy
Hledám ženu,které chybí milé slovo,procházky,výlety a společně trávený čas.Takovou co má srdce a mozek na správném místě a nohy na zemi a smysl pro humor.Já 55/169...Co hledám,také nabízím.Nejlépe Kt,Do a okolí.Budu se těšit na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Opravdu se tu nenajde slečna, která si kouše nehty a chce se seznámit s fajn klukem? Asi to mám trošku jinak než většina chlapů, dlouhé nehty mě nudí, malé okousané nehtíky mi přijdou mnohem roztomilejší a na dotek příjemnější :) Jsem atraktivní, 35 let 182/75 sportovní vyrýsovaná postava, modrozelené oči, tmavé vlasy. Pokud jsi se v tom našla, budu moc rád když mi napíšeš, fotku rád pošlu;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Hledám sympatickou nesportující intelektuálku. Značka: Svůj k svému.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Zdravím. Hledám tu slečnu, se kterou bych mohl zajít na něco dobrého, se kterou bych se zasmál, zajel na hory, vyrazil na výlet. Asi nemá cenu se tu nějak rozepisovat, nejdůležitější je pro mně asi smysl pro humor. Mám rád lidi, o kterých se dá říct že jsou trochu střelený . Takže jestli se poznáváš, napiš a uvidíme :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Brno
Dá se tady najít spirituálně založená holka na trvalý vztah a lásku? Mající ráda přírodu a výlety a třeba i občasné bydlení v domku u lesa? Kterou také baví výlety, procházky, sport, wellness, kino, filmy, knížky? Jsem prý pohledný sympaťák z čokoládovýma očima.:) A hledám fajn holku z celé ČR.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Ahoj, já sám nezadaný čtyřicátník bez závazků hledám nezadané ženy i muže do 42 let včetně na pravidelné akce pro nezadané v Brně zdarma- seznamovací výlety každou neděli ráno za každého počasí- při dešti půjdeme pouze po asfaltkách. Příznivci severské chůze ( nordic walking ) nezapomeňte doma hůlky (není podmínkou). Zdraví Vás Petr.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Já zajištěný a bez závazků hledám spřízněnou duši. Ať jsi kdekoliv, ozvi se brzy. Už mi moc chybíš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT