Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Zlín
Zjišťuji ač nerad, že v dnešní době opravdu není snadné najít „normální“ hodnou holku, která nemyslí stále jen na sebe, nelže, je nekuřačka, a nehledá kluka jen na jednu noc. Proto se ptám, kde tě najdu? Ukáže mi někdo cestu k ní?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Praha
Ahoj jmenuji se katka jemi 27let,mam dve dcery,a hledame kamarada a casem i neco vic, ve veku 30-35let.Me zaliby jsou:prochazky,vareni peceni,hudba,
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Hledám tu svojí lepší polovičku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Brno
Ahoj. Jsem 18ti letej kluk a hledám dívku na seznámeni ve veku 16-20 let nejlépe z Brna nebo okolí. Hodně mi chybí vztah a i SEX :P :).. Takže pokud se se mnou chces seznamit a chces jedno z toho, tak mi napiš. Jsem normalni člověk, mam rad srandu, humor, sem optimista, užívám si života :) Nic pro mě není překážka. Prostě svobodnej člověk co má nadhled :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Olomouc
Hledám slečnu, která by se ráda prošla v přírodě a nejen to...Líbí se mi silnější slečny.Nejlépe z Olomouce, část Nová Ulice.Těším se na odpovědi :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
184/sš, štíhlý nekuřák, hledá také již osamělou ženu pro vážné seznámení a společné pohodové soužití v Praze, a letní chataření spolu u vody, lesa, nejr. tmavookou štíhlou brunetku ženských tvarů, do 165cm, (cca typově vzhledu Heidi Janků, Adély Gondíkové, Lucie Bílé, Nely Boudové... apod. jižnější typ) Foto a řádky o vás napoví. Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Hranice
Najde se pohledná, sympatická a pohodová žena na trávení volných chvil ve dvou? Nejpreve na výměnu několika písmenek, poté třeba kafe a dále dle sympatie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Rozv. 184/52r. , nekuřák, hodný, bezproblémový, domácí typ, s vl. bytem, hledá pohl. ženu 45-52r. k vážnému seznámení a pak soužití ve dvou. Vítána nekuřačka, raději vlasatější černovláska nebo prsatější, ideálně oboje, ale zde se asi vybírat moc nedá....tak foto napoví. Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT