Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Ostrava
Jsem sympatický kluk a rád bych tady poznal hodnou a milou ženu na pěkný a pohodový vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Mladá Boleslav
ahojhledám kamaráda upřímného, pracovitého a citově stálého pro sebe i mého 9ti letého chlapečka Jiříka.mám ráda večery u ohně, procházky parkem i večeře při svíčkách ve dvou.hodil by se i šikovný kutil na zahrádku, kde relaxujem u bazénku a grilu.neboj se odepíšu, ale foto napoví :-D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Mě je 41/174/78, VŠ, rozvedený, 2 děti střídavě. Rád sportuju - hory, ferraty, kolo, plavání, brusle, létání, hudba, filmy, divadlo, víno, káva, atd. Pracuji v oblasti IT :-( a tak mám docela málo příležitostí na vztahy. I když řídím skupinu ajťáků za ajtáka se nepovažuji :-). Někdy romantický, někdy pragmatický.Našla by se sympatická, sportovně založená žena, která umí být nad věcí a brát život taký jaký je, na společné a příjemné trávení společných chvil?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
Hledám Tě, pokud nehledas vztah,zamilovanost ale chceš najít kamaráda na posezení u vinka, zajít si do kina,večeři a pak si užít vášnivého sexiku, nápis!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Rakovník
Vyzkoušela jsem již všechny možnosti(vážný vztah,kamarádství,flirt)Je to tady ale pouze samý sexuální loudil,který na TO stejně nemá.Je to ale smutná,nebo veselá seznamka???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Veselí nad Moravou
Nejtěžší je říci dost a spálit za sebou most .Nepřekročit více řeku lásky , nevrátit se na druhý břeh .Neotočit se více vzad a potlačit vzpomínky ,nechat je odejít , ať jejich minulost pohltí...aj andělé pláčou. Slzy co roní v duhe barevné skrývají.I anděl Tvůj strážný ukrývá slzy.Nedává najevo, že z pohledu na tebe srdce ho bolí.Žiješ život v utrpení, láska byla jen klam.Nebrala si znamení vážně když anděl strážný tě varoval..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Pokud hledáš kluka, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý a romantický, pojďme společně třeba na Ladronku na brusle :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Ostrava
Ahojky:) Je mi 22 let, jsem z Ostravy, Miluju hudbu, zvířata ..čtení,filmy, historii,kulturu a tak bych mohla pokračovat do nekonečna :) Pracuji v jedné továrně , (sungwoo). a koho hledám ? prostě někoho fajn :) Pro hodně lidí je vzhled dost důležitý ...:) Jsem bruneta, vlasy po pas, jsem velice, velice ženská :) mám hnědé oči a prý hezký úsměv , tak pokud tě to zaujalo,tak mi můžeš napsat , Snad u toho čekání neusnu ....:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT