Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  50 let | Sokolov
Vykutám kutila, kamaráda, přítele?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Drahé slečny, milé paní, hledám jehlu v kupce sena.... Líbí se mi silnější holky,malé děti nevadí, důležité je srdce na správném místě a trocha rozumu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Ahoj, je mně 38, 186 cm, střední postavy, pracuju jako technik - vývojář a hledám tady nějakou nekuřačku 25 - 32 let na trávení společných zájmů jako cestování (hrady, zámky, skály, velkoměsta), fotografování, turistika, plavání, kino a pokud máš ráda pivo, tak je to plus. Když nejsem sám, tak jsem pohodový, veselý a užívám si života. Momentálně ale nemám s kým trávit volný čas. Nebudu se bránit vážnému vztahu. Info o mně na mém profilu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj, vlastně moc nevím co napsat, ale začnu trochu o sobě, Je mi 27, jsem z Prahy, svobodný, bezdětný, pracující. vlastně by se dalo říct, že úplně obyčejný kluk. Mám rád cestování, hudbu, občas se i projet na kole nebo na bruslích. Někdy mám ale i náladu nedělat vůbec nic a jen tak relaxovat. A koho vlastně hledám? Někoho s kým bych mohl konečně prožívat vše hezké ale i to složité, mít se komu svěřit, ale aby i ten druhý za mnou mohl se vším přijít. Budu moc rád za odpověď. Vojta
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | České Budějovice
Ahoj. Hledam zvlastni divku... Zvlastni v ocich jejich vrstevniku... Povazujou ji za jinou protoze ma odlisne zajmy nez oni a bavi ji vic treba cist nez chodit po hospodach. Uznavajic sve vlastni hodnoty. Hledajici lasku a pochopeni. Pokud si tou zvlastni divkou urcite mi napis a zachran nas oba :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Jirka 39/190/75, modrooký blonďák, rád pozná sympatickou štíhlou nekuřačku na trvalý vztah nebo přátelství. Mám různorodé zájmy, např. rád čtu, jezdím na kole, mám rád procházky po lese nebo večerní Prahou, zajímám se i o různé alternativní věci a názory. Mám co jíst, mám kde spát, mám co na sebe a mám čím jezdit (i když teď je zrovna v servisu). Rád bych našel někoho, s kým si budu rozumět, bude se nám dobře povídat i mlčet, s kým bude fajn vyrazit na výlet nebo se válet u zajímavého filmu...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Ostrava
... jít do neznáma je lepší, než zůstat tam, kde nic není ... hledám z nedostatku příležitosti muže, který má jiskru, šarm a zdravé sebevědomí. Ber to spíš jako příležitost k prima kamarádství, kde by neměla chybět legrace, tolerance a radost z každého nového dne... Záleží na vzájemných sympatiích, časem možná i něco víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Praha
Samostatná mladá žena netoužící po sňatku a dětech hledá sympatického mladého muže se smyslem pro humor k vyplnění lichých víkendů a sudých střed v měsíci:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT