Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Praha
To už fakt v dnešní době nikdo nechce budovat plnohodnotný život? To je sakra smutný! Pokud tohle čteš, a přijde ti stejně jako mě, že dnešní společnost je ostýchavá, bránící vlastnímu štěstí, nemotorná ve věcech lásky... prostě zkus napsat... ahoj Tom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Brno
Dá se tady najít spirituálně založená holka na trvalý vztah a lásku? Mající ráda přírodu a výlety a třeba i občasné bydlení v domku u lesa? Kterou také baví výlety, procházky, sport, wellness, kino, filmy, knížky? Jsem prý pohledný sympaťák z čokoládovýma očima.:) A hledám fajn holku z celé ČR.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Praha
Ahoj, jsem VŠ/180/70, mám rád sjezdové lyžování, večer pak posezení u skleničky červeného vínka. Chybí mi však společnost milé lyžařky, která má nejen ráda hory, ale najde taky odvahu, jet společnou stopu se sportovně založeným mužem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Hodonín
V životě se stává, že se potkají dva, co k sobě patří, štěstí je právě to, že máš vedle sebe blízkého člověka, teprve potom mají ostatní věci smysl, pokud také stále věříš, že i po 50 můžem prožít život jinak, než sami, napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Hodonín
Ahoj hledam fajn kamarada a pritele v jednom prosim odpovidejte jen na seznamce a nepiste meili diky
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Poděbrady
Ahoj, je mi 36 let, jsem rozvedený a mám 2 děti. Hledám milou a zábavnou dívku, která mě bude mít ráda, budeme si rozumět a sdílet společné zájmy. Mezi ty mé patří především jízda na kole, rybaření, výlety na hrady a zámky, cestování s dětmi. Preferuji matku s dítětem od 25 - 40 let. Vlastním byt v Záhornici u Městce Králové. Nabízím lásku, porozumění a trvalý vztah. Budu rád, když se mi ozveš. Těším se na Tebe. Luboš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Česká Lípa
Ahoj , hledam ženu co nechce už byt sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Náchod
Touto cestou hledám ženu, která hledá vážnou známost podobně jako já. Jmenuji se Tomáš je mi 33 let, jsem rozvedený. Mám jedno dítě sedmiletého uličníka. Mezi moje zájmy patří příroda ,psy (mám německého ovčáka), literatura (asi nejradši Terry Pratchett) atd. :-) Pokud by tě můj inzerát zaujal budu se těšit na tvoji odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT