Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Praha
Mila a sympaticka zena na vazne zoznamenie? Najlepsie ak mas rada sport a max 24 rokov. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Brno
Dobře tedy, pro velký úspěch jdu s kůží na trh potřetí a naposledy. Tentokrát s podsatně tuctovějším inzerátem, abych příliš nevyčnívala z davu. Jsem chytrá, vtipná, záleží mi na tom jak vypadám jak půsovím na lidi, sečtělá, talentovaná, sympatická, mám přehled, talent na jazyky a naprosto fenomenální prsa. Ráda bych aby mě kontaktovali muži podobných kvalit, nejlépe však bez prsou prosím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Olomouc
Jdu davem, v protisměru, prodírám se stereotypy osobností, situací a každodenností. A přitom se ohlížím, jestli někde nezahlédnu světlo v podobě někoho, kdo jde stejným směrem. Jsem jiný. 21letý, neobyčejně obyčejný, na nic a na nikoho si nehrající, otevřený, vždy dobrosrdečný a upřímný. Svůj, optimistický realista, půl na půl introvert / extrovert, umělecká duše, asi romantik. Najde se inteligentní, štíhlejší slečna podobného založení z OL a okolí? Díky za všechny odezvy o více než 2 slovech:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Hledam nekoho,kdo me kazdy vecer prikryje dekou a rano mi uvari kavu.Najde se nekdo ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Náchod
Jsem obyčejný, pohodový, normální chlap... Hledám ženu, která by chtěla vážný, kamarádský, milenecký, diskrétní vztah. Ženu, která chce vybočit z domácího stereotypu, která je sama a nechce se vázat, ale občas ji něco chybí, ... Pojďme do kina, vyražme na výlet, někam si posedět a popovídat. A potom si užít i ostatního.. Hledám dlouhodobější vztah..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Hledám ženu dlouhých, bohatých vlasů pro každý všední den a pro lásku. Nejen vydávat, ale i dostávat. Nekuřačka, též již se samostatnými dětmi, štíhlá, ženských tvarů. Klidné, stabilní povahy, hledající společné soužití v Praze. Spolu letní chataření = příroda, lesy, houbaření, i lenošení u tv a kafíčka. Jsem sš,184cm, štíhlý, vl.byt, žiji bez dluhů, bez problémů. Hodný, mírný, párový a spolehlivý rodinný, pečující typ, nekuřák, citově a věrně i erot. založený. Prosím jen vážné a foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Brno
Ahoj. Ráda bych se seznámila s komunikativním, spolehlivým klukem pro rodinu, kterýmu by nevadil můj 3-letý syn. Jmenuju se Ivča, ráda poznávám nová místa a ráda fotografuju. Pokud by Tě bavil nějaký sport, pro sdílení, není překážkou ani pro mě. Překážkou nejsou ani pokud máš děti. Nejlépe z Brna nebo jeho okolí pro vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Německo
Najde se pohodářka pro lékaře v Německu, která by ráda časem založila rodinu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT