Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Plzeň
Ahojky. Hledám slečnu, která ocení spolehlivého muže s dobrým srdcem pro život. Mám dostatek podstatného, zdravého rozumu :). Baví mě výlety do přírody a do lesa, za výhledy, na kole apod.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Ostrava
zdravím jsem sympatický pohodový muž z Ostravy , rozvedeny , sportovní typ 175-85 , hledám milou sympatickou ženu - kdoví kde až zajdeme ...... hory kola vylety relax divadlo zamky atd. Prosím o foto s kontaktem budu se těšit ))))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Uherské Hradiště
Svobodný, bez závazků, nekonfliktní, klidný, zaměstnaný, zajištěný nekuřák hledá ženu. Hledám sympatickou, všestrannou ženu pro společný život. 187cm,81kg, UH.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Uherské Hradiště
Jsem poctivý, zodpovědný, inteligentní, zvídavý, soběstačný, naslouchající, zaslouženě sebevědomý, domácí a rodinný typ a mám jasno v životních prioritách. Hledám slečnu, která nekouří a neopíjí se každý den, má smysl pro humor a hledá vyrovnaný vztah bez lží a předsudků. Takovou slečnu, která až najde, nebude mít potřebu hledat dál stále dokola. :-) Je tu někdo, pro koho by byl případný vztah na prvním místě, přestože má třeba náročnou práci?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Hledám ženu milou, chytrou a hodnou. Taková co bude přítelem, bude mít rozhled a přehled. Taková co se nebude jen nudit a čučet pořád na TV. Pro kterou slovo RODINA není prázdná fráze bez významu. Je mi jedno jestli tenká, tlustá, vysoká, či malá, důležité jsou vzájemné sympatie a láska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Jsem dobrodruh zamilovaný nejen do přírody, jen ten ženský element, který by vše vyvážil do rovnováhy chybí. Jestli je někde slečna, která bere život s nadhledem, raději ho prožívá než přežívá, nešetří úsměvem, když je k němu důvod a je závislá na emocích... Kdo ví, kdo hledá prý najde...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Klatovy
Hledám prijemneho sympatického muzu ve věku od 40_50 let ktery ma,rad psi přírodu,vodu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Rychnov n. Kněžnou
Jsem 47/173 osamělý muž hledá touto cestou vážný vztah s ženou pouze z Východních Čech,nejlépe okres Rychnovsko . Máš-li zájem a chuť,prosím , ozvi se mi.Díky,odpovím všem . Antonio .P.S. : Život ve dvou .
DETAIL / ODPOVĚDĚT