Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Plzeň
Hledám fajn, alespoň trochu akční, třeba i malinko trhlou partnerku, na opravdový vztah, která nemá problém vyměnit civil, třeba za plesové nebo turistické oblečení. Prostě kterou baví život po všech jeho stránkách. Věk asi nehraje tak roli, ale duchem ideálně stále mladou, co se ráda vrhne do všeho, když je ta správná parta. Děti určitě nejsou překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Nový Jičín
Hledám hodného a inteligentního muže, který má vyřešené závazky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
Ahoj, rád poznám zajímavou slečnu / paní pro společnou cestu životem, která má otevřené srdce a srovnané životní hodnoty. Ve vztahu nabízím lásku, cit, oporu, porozumění a teplo domova. Jsem aktivní, praktický, zodpovědný a samostatný muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, zahradničení, chataření, výlety, hory, turistiku, běžky, cyklistiku, hudbu, filmy, fotografování.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Třebíč
Milá, pohodová, inteligentní 36 letá osůbka hledá protějšek s týmiž vlastnostmi, se kterým by mohla sdílet všechny radosti i strasti, které život přináší. Foto ráda na požádání zašlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Plzeň
Jsem docela obyčejný a prý i vtipný nekuřák co rád vyrazí do přírody, ale i do kina, na koncert a nebo jen tak někam na skleničku. Nesnáším nudu, stereotyp i koprovou omáčku a rád bych tu poznal holku s podobnými zájmy. Ta koprovka samozřejmě není podmínkou -) Tak jestli sem zavítala jedna optimistka co se ráda směje, můžeme třeba prohodit pár řádků. Vždyť vlastně zatím o nic nejde, né ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Písek
Našla by se tady někde mladší štíhlá žena s fotkou...? Děkuju za odpověď
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Kutná Hora
Hledám lásku najdu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Beroun
Hledám ženu pro společný život (vychovávat společně děti, jezdit na výlety a občas si i zasportovat).Chci večer usínat s někým v obětí a mít ráno koho políbit ... od 28 do 38 let ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT