Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Kolín
Najdu zde dívku do 35 let s malým dítětem, nebo která ho teprve čeká? Můžeme si napsat, vyměnit si fotky, můžeme se do sebe zamilovat. Já 37/185/87, napíšeš a nenecháš mě dlouho čekat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Chomutov
..Také hledáš lásku?.. Chomutovsko
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
Hledam pohodoveho kluka ci muze pro vazny vztah Nehledam zadny flirt ulet ani bokovku ci milenku Nehledam ani ty co hledaji modelky a chteli by poslat foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Ahoj, rád bych našel aktivní holku s rozhledem, které rovněž chybí někdo, s kým by se mohla dělit o hezké zážitky, ale i o starosti, které život přináší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
hledám holku,co jsi uvědomuje,že třeba není na 100% dokonalá a proto je třeba tady:-) já vím,to samozřejmě není žádná a všechny jsou tu dokonalé,ale co kdyby:-)možná tu pak ani jeden nebudeme hnít několim měsíců jako ty dokonalý ostatní:-)mám snad jediné podmínky čistotná,trochu žena,bez dětí:-) a samozřejmě hodná,ale to je alita ,že? :-dtaky by nemusela lhát,ale vím to ,bych byl zase,až moc náročný:-dtak to nějaká zkuste napsat,já myslím,že se vymezuji od všech těch úchyláků tady:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Praha
Ahoj, jsem 21 letý kluk co hledá holku a nechce být už sám. Jsem vysoký hubený sportovní postavy. Rád jezdím na kole a baví mě florbal. Studuji vysokou školu. Měla by si být pohodová sportovně založená holka co NEkouří a pokud nemáš ráda alkohol tak to určitě není na škodu :D. Nevím co dál psát budu rád za každou co se ozve :) Foto zašlu výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Zlín
Ahoj, hledám partnerku pro dlouhodobý vztah a pozdější založení rodiny. Slečnu, se kterou bychom se dokázali vzájemně rozesmát a případně podržet, kdyby bylo třeba, s kým bychom se vzájemně inspirovali a bylo nám spolu fajn. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Brno
Hledám partnera přiměřeného věku a podobných zájmů ( příroda, rekreační turistika, cestování ).
DETAIL / ODPOVĚDĚT