Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  48 let | Hradec Králové
Hledám přítelkyni pro krásný vztah....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Most
Rozvedený, VŠ, nekouřící, pracující, hledající... vztah s výhledem navždy...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Švýcarsko
Jsem Žena, hledám Muže 60-95 let ODKUDKOLIV, který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. Pohladíme se očima ... svět již nebude stále smutnějším místem... bydlet v Praze i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: kuchyně zelená, v ložnici modré z nebe, knihovna červená, Lásku si dvojice společně vytváří - Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Brno
Jsem celkem v dobré fyzické kondici, žádné závazky a závislosti, ne mladík, ale volný, myslím si, že ne vše se řídí čísly, pokud bych našel příjemnou Brňanku, není ale podmínkou, která to vidí podobně, mohli bychom se mít dobře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Plzeň
Ahoj, hledám pohodového muže z okolí Plzně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Brno
Ráda bych našla muže, který pochopil, že mít kvalitní zázemí a dobrou partnerku je nade všechny hmotné statky a materiální nesmysly. Muže nezadaného, vyššího, který v životě něco dokázal, nehledá o generaci mladší ženu, pro kterého není sport prioritou pro vztah, neklade nesmyslná kritéria a rád by prožil pár hezkých let se štíhlou, pohlednou, samostatnou, schopnou ženou, bez závislostí, vypočítavosti a fin. problémů. Věřím, že i takový muž může mít důvod pohybovat se na těchto stránkách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Nové Město n. Metují
Jsem spoustu let rozvedený a mám osmnáctiletého syna. Je u mámy, u mne každý druhý víkend. Nosím vousy,brýle a dost vlasů, ale na menší hlavu, taky mám nadváhu. A hledám partnerku, pro kterou bych byl partnerem. Nic víc, nic míň.Jsem kuřák, i když ne moc silný. Na další se ptej.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Roudnice nad Labem
Hledám klidnou a hodnou ženskou,pro společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít