Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Třinec
Již nějakou delší dobu jsem sám a rád bych poznal někoho nového v mém okolí nepoznaného. Jsem člověk,který rád žije. Rád sportuju,rád se zajdu projít do přírody,rybařím,podívám se na dobrý film a také mám hodně rád hudbu. Hledam sympatickou, hodnou, upřímnou, pohodovou, rozumnou slečnu, která je sama a chtěla by to změnit a začít na někoho myslet,s někým být ráda, na někoho se těšit a prožívat s ním vše co život přináší. To vše nabízím i já.(Jsem svobodný a bezdětný.)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Ahojky. Jmenuji se Honza jek je psáno v infu je mi 36 let. Jak je asi vidět nejsem žádný playboy a nejsem ani bohatý, prostě průměrný chlap. Mám sedmi letou dcerku, tak nějak spolu válčíme sami a už nás to jen ve dvou nebaví. Rádi by jsme našli nějakou hodnou paní, kterou by jsme mohli mít rádi a ona by měla ráda nás. Vůbec by nám nevadilo kdyby byl i pro malou nějaký parťák nebo parťačka. Nemám žádné speciální nároky, prostě klasika. Nehledám ženu na jednu noc to rozhodně né.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Karlovy Vary
Ahojky :) hledám touhle cestou slečnu do 23 let na seznámení a třeba i vážný vztah :) jsem normální kluk, 23 let :) mám rád srandu ale nesnášim lži a podrazy :) rád si zajdu do kina, na hokej a nebo s přáteli :) na vzhledu nezáleží, jen Vary a okolí :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Louny
Hledám milou,příjemnou a hodnou ženu,slečnu nebo dívku na krásné milování,kamarádství,pohlazení a mazlení.Hodný,sympatický,rozumný, chlap,který se umí chovat k ženám :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Klatovy
Hledám spřízněnou duši západní Čechy a okolí. Jsem úplného normální holka záliby cedba ,kratke procházky atd mam trvale pohyb omezeni l
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Třebíč
Jsem slušná,pracující,věrná....Hledám obyčejně - neobyčejného muže,kterému nabízím lásku a spokojený život ve vztahu dvou milujících partnerů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Nezadaný, prý pohledný muž z Prahy hledá spřízněnou duši, se kterou by strávil zbytek života. Jsem nekuřák, 53 let, 178cm, 84 kg, zajištěný, pracující a bydlící ve svém. Asi bys měla mít minimálně maturitu, nekuřačka věkem něco mezi 46 - 52 lety a mít chuť a odvahou změnit svůj život k lepšímu. Co nechat promluvit tajuplnou chemii? Praha podmínkou. Těším se na Tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Praha
Pomalu ale jistě teče řeka života, stejně tak vám jako i mně. Každým dnem dál a dál a nepřichází, co by mělo. Kolikrát jsem si přála být v hřejivé náruči svého muže a cítit jeho něžné pohlazení? Slyšet, jak mi šeptá něžná slova. Kolikrát v životě jsem mohla říct: právě jsem tak šťastná, že bych mohla umřít! Každý den je nová stránka v knize života. Jednou přijde i stránka poslední. Která to je naštěstí nevím. Jen prosím, ať jsou další stránky už jen šťastné.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít