Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Praha
Hledá se nekuřačka min. sš z Prahy něco mezi 45 a 55 lety. Prý sympatický a pohledný Bc., nekuřák s vlastním bydlením v domě na kraji Prahy, 178 cm 83 kg, 53 let, pracující, bez dluhů, občas sportující i gaučingující. Foto mailem a rád se sejdu na poznávací kávě. Chceš nechat promluvit tajuplnou chemii a osud? Chceš něco hezkého a hodnotného prožít? Pak Ti gratuluji - jsem k dispozici.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Opravdu neexistuje normální holka, která hledá milujícího muže? Už mám dost rozchodů se slovy: Promiň jsi moc hodnej. Nejsem náročný, stačí mi aby ta holka byla normální, aspoň trochu hodná a věrná.Pokud bude mít děcko, určitě to není překážkou. Nic víc nepotřebuji. Najde se tu nějaká? Odpovědi prosím s fotkou :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Hledám milou holku se kterou bych mohl chodit na koncerty vážné hudby, do divadla, apod .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Jsem značně arogantní a cynický člověk, s kterým je obtížné vyjít, zvláště pokud trpíte útlocitností. Netrpím politickou, ani jinou korektností. Nijak zvlášť mi k srdci nepřirostl sport, opíjení se a cigarety. Mám alergii na hloupé a omezené lidi a stává se, že s takovými nejednám hezky. Od partnerky očekávám zájem, lichocení, jídlo a sex (nikoliv nutně v tomto pořadí). Ta, co to splní, dostane náležitou odměnu. Očekávám odpovědi na patřičné úrovni, abych se jimi vůbec obtěžoval zabývat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Příbram
Tuším že určitě někde jsi ale je to jako hledat jehlu v kupce sena. Zatím jsme neměli to štěstí potkat se na správném místě a ve správný čas tak třeba se nám to povede teď a tady. Jsem nekuřák s všestrannými zájmy a rád Tě pro společné zážitky poznám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
45 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 48 roků z Brna a okolí s dětmi , a nebo která nemůže mít děti k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Pardubice
Hledám....chci apelovat a hlavně na ty co jsou rozvedené nebo ukončily vztah. Určitě jsme všichni poznali že lidé se nemění. Takže pokud začneme někoho nenávidět - přestali jsme poznávat. Každý by jsme měli svoji osobností udělat vší silou maximum pro budoucnost. Mám zázemí, pracují, starám se o dcerku. Jsem sám, je mi smutno, potřebuji anděla. Uvítám spíše pokec u čaje. Fotka není duše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Orlová
Ahoj jmenují se Lukáš.Hledám touhle cestou kamarádku holku a pak třeba vztah .Pocházím z Orlové.Pokud máš zájem ozvi se na fb Lukin Brutus přídej si mě do přátel.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít