Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Praha
Doteď jsem trávil večery s objednanou pizzou a dobrým filmem - přiznám se, miluju takové večery. Ale je čas začít milovat i něco jiného :) Vše ostatní s fotkou do zpráv či mailu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Prostějov
V Prostějově a okolí hledám sympatického, pohodového, věrného a minulostí nezatíženého nekuřáka mezi 62-73 roky. Miluji sluníčko a vodu, proto ráda jezdím na náš dům u moře. Mezi moje záliby patří zahrada, aktivity kolem bydlení a trošku turistiky. Uvítala bych řidiče, který nemá obě ruce levé, prostě chlapa pro život! Fotku k inzerátu nepřikládám, kdo má opravdový zájem o seznámení, tomu nebude zatěžko si po mailu fotky vyměnit. Přeji všem krásný den!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Ahojky nenašla by se tu pro hodného veselého a věrného chlapce nějaká dívka na vazné seznámení? Když tak napište budu se na vaší odpovět těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Praha
Hledám muže. Věrného. Nenávidím lži, přetvářku, faleš, nevěru. Existuje takový? Hledám opravdového muže, který při společné večeři nebude koukat do mobilu. Muže, který pomůže ženě do kabátu. Muže, který podrží dveře. Muže, který umí zastat druhého partnera, když mu není dobře. Muže, který ma rad jídlo. Mezi mé záliby patří vaření, pečení, houbaření, cestování, procházky, kina, divadla, muzikály, výstavy, ale i posezení při dobrém vinecku, či polezeni u filmecku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Strakonice
Hledám milou holčinu od 16 do 22 let, která už věří v dlouhodobý vztah. Jsem 18-tiletý student, kuřák (spíše už jen vaper) a z větší části abstinent. V poslední době jsem příležitostný PC hráč. Rád si jdu vyčistit hlavu na "krátkou" procházku. Pokud se ti nepříčím a máš ráda upřímnost, ozvy se mi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Nový Jičín
Hledám, čas letí a hodný chlap nikde. Najdu Te?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Český Těšín
Ahoj páni a můži, hledám dobrého přítele a partnera, se kterým bude soužití a společně strávený čas dávat smysl. Hlavně prosím o otevřenost, toleranci k druhým a vyřešenou minulost. Těším se na setkání, hory, čaj, víno nebo cokoliv dalšího. Pěkný den a třeba zítra naviděnou. H.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Hradec Králové
Také je Ti v tento čas tak nějak smutněji? Pojd zkusit rozhořet ohýnek přátelství..............
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít