Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  26 let | Hradec Králové
Nehledám prince na bílém koni, ale člověka co by mi dokázal vrátit úsměv na tvář...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Už dlho hľadám niekoho, s kým by som spojil svoju cestu v spoločnú. Zatiaľ sa mi to nepodarilo. Začínam strácať energiu. Míňam každý zbytok tej skrytej. Ak vidíš v láske celý vesmír a zmysel života, túžiš po nej tak ako ja, chceš ju mať trvácnu, romantickú, založenú na vzájomnej úcte, dôvere, úprimnosti a tolerancii tak ako ja, chceš cestovať kamkoľvek po svete tak ako ja, chceš si založiť rodinu a žiť šťastne až do smrti po mojom boku tak ako ja po tom tvojom, tak si to možno práve ty.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Praha
Rada bych konečně našla přítele,který by měl o me opravdový zájem ,a měl pro me dost času,budu se těšit :) Daggy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Pardubice
Jestli hledáš muže, který ti bude život usnadňovat a zpříjemňovat místo toho aby ti ho komplikoval . Jsi žena do 38 let, SŠ,VŚ, nebo učiliště , jsi rodinný typ, nekuřačka, smysl pro humor, tolerantní, ráda něco pěstuješ, ráda jezdíš na kole, dítě není překážkou. Jsem 42 letý, SŚ ,173/76 , bydlící nedaleko Pardubic, bez závazků, rodinný typ, nekuřák, věrný a chápavý. Záliby cykloturistika, zahrádkaření , chovatelství.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Rychnov n. Kněžnou
Hledam někoho kdo by měl rád mě i 10ti letou dceru
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Opravdu neexistuje normální holka, která hledá milujícího muže? Už mám dost rozchodů se slovy: Promiň jsi moc hodnej. Nejsem náročný, stačí mi aby ta holka byla normální, aspoň trochu hodná a věrná.Pokud bude mít děcko, určitě to není překážkou. Nic víc nepotřebuji. Najde se tu nějaká? Odpovědi prosím s fotkou :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Ahojky, myslím a doufám, že jsem: sympatická, inteligentní, 42-letá žena, dlouhé vlasy, střední postava. VŠ s rozhledem a smyslem pro humor. Co nabízím, to hledám: Inteligentního, sympatického, veselého zajištěného muže, který to má v hlavě srovnané. Co napsat víc? Nechám na tobě, co by ses rád dozvěděl, nebo o sobě napsal. Hezký den. Foto e-mailem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jsem vlastně optimista a chci jím zůstat co nejdéle. Mám hlavu plnou nápadů a chuť je naplňovat. Život mě už snad taky něco naučil a dostatečně profackoval. A tak si tady stojím a říkám, kam teď dál. A rozhodně by bylo fajn jít dál s někým, kdo o to stojí a třeba má v hlavě i podobné myšlenky. Je mi 46, ale prý vypadám podstatně mladší. Díky bohu za to. Ale rozhodně tak myslím. A rád bych našel podobnou ženu. Nejlépe do 40 let. Ale vlastně to asi není zase taková podmínka. Humor je důležitější.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít