Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  21 let | Ostrava
Nějaká fajn holka/žena? Na věku nezáleží :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Šumperk
Muž plný života hledá aktivní, spolehlivou, partnerku, nejlépe s dětmi. Máme rádi pohyb, akci, dobrodružství. Jsem rodinný typ, kutil a romantik.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Tak když tu holky a kluci mají všichni stejné zájmy a životní útrapy, jako přes kopírák, všichni jsme tu náhodou a nemáme rádi internetové seznamování...Proč se nikdo nakonec seznámit nechce? Čekáte že najdete 100% shodu s tím co chcete? Proberte se a přestaňte řešit kraviny... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Klatovy
Ráda bych poznala muže, kterému chybí kamarádka na procházky i do kina, na kolo i do divadla, na vodu i na pivko, na večeři i na taneček, na popovídání i dobrý film, v džínách i podpatcích, do hotelu i pod stan, na den i noc ....... inteligentní plus mínus padesát chlap v nejlepších letech, který chce druhou půlku života prožít třeba líp než tu první... Těším se na Tvoji odpověď :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Říčany
Ahoj hledám tatínka pro svého 9tileteho syna a pro sebe kamaráda na společné akce a výlety.Je mi čtyřicet let a jsem silnější postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Hledam princeznu, kterou budu moci rozmazlovat. Jsi to ty ? Tak se ozvi ;) :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Jablonec nad Nisou
Milé dívky, jsem obyčejný mladý muž, pracovitý, zajištěný, jsem srdečný, umím mít rád a pravou lásku hledám, jen zatím zjiš´tuji, že hledáte něco jiného, zábavě se nebráním, chci žít pro svoji budoucí rodinu,Najde se láska, která se mnou projde životem? Odepíši všem. Standa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Brno
Chci toho od života tolik? Hledám lásku, porozumění a vzájemné souznění. Chci se s Tebou smát, vyrazit s Tebou na lyže, kolo, výlet do přírody, jít s Tebou do kina, divadla, na ples...Chci s Tebou cestovat po světě, objevovat exotická místa i hory.... ale hlavně Tě chci milovat a být milována... Užívat si každého dne s Tebou!
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít