Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  36 let | Praha
Hledám druhou polovičku k sobě láska vztah tolerance pohoda...prostě ideální vztah..já společenska hodná holka do pohody i nepohody umím a řada vařím ..i peču.. nebráním se ničemu??dálka nevadí??budu se těšit na odpověď....jsem single??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Praha
Myslím si, že život je krásný. Ráda bych ho sdílela s někým, kdo má podobné smýšlení..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Kladno
Ahoj, je mi 28 let. Jsem vysoký, sportovní postava, krátké vlasy...Nešťastná láska mě na několik let zbavila možnosti se seznámit...mohl bych to také interpretovat tak, že jsem byl blbec. Nicméně už mi chybí spřízněná duše a rád bych se seznámil. Fotky tu nemam, ale na požádání rád vyměním. Nemam speciální požadavky, vše se pozná až se seznámíme. Budu se těšit, pa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Jihlava
Ahoj, zkouším štěstí i tady. Jsem jen normální kluk, ale obávám se že dnes je to už moc málo. Ale kdyby náhodou si to přečetla fajn žena/dívka co je taky z Jihlavy či velmi blízkého okolí tak ji velmi rád poznám. Mám rád ženy co se rády smějí, zajímají se o dění ve světě a milují filmy jako já. Když si občas ráda zasportuje a vyjde do kina či do restaurace bude to přímo úžasné. Miluji filmy a vaření, v poslední době i badminton. Nějaká slečna ve věku 23-30 co je taky single a bez dětí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Hledám starší ženu...co by jí nevadil mladší partner.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Chomutov
Chci si povídat, více teď neni důležité...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Pochybuji, že partnerku poznám na diskotéce...to už spíš tady na seznamce...ale nikdy neříkej nikdy...takže...uvidíme! ;) Vybavení: 23 let, VŠ, zdemolovaný po nehodě s první majitelkou, ale po opravě je vše v prvotřídním stavu!!! Smysl pro humor a chování hodné muže v základní výbavě! Cena: Upřímnou a vlídnou slečnu radši nežli paní, radši žádnou nežli hloupou, věku přiměřeného...:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Brno
Tolik krásných žen kolem 40 - cítky.A já tu jen tak pokukuji. Že by všechny hledaly jen kamarády,nebo mladší protějšky?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít