Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Mladá Boleslav
Najde se alespoň trochu sportující žena ,která se cítí sama a chce to změnit? pokud ano budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Ahoj, hledám tu, která zapomněla nůžky na nehty zrovna na zastávce autobusů 30 v Plzni na Borech, možná Hedvika, možná jinačí kategorie jména jemná... tak si napíšeme pár drobných slov a zavítáme na kávu? Se srdečným pozdravem Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Kroměříž
Hledam zenu na vazny vztah . Deti nejsou zadnou prekazkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Plzeň
Ahoj holky. Hledám obyčejnou, ale hlavně inteligentní, štíhlou slečnu. Pokec nad kafčem?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | České Budějovice
Inteligentní samostatná nekuřačka bez dětí k seznámení se zájmem sport, filmy, jídlo a upřímnost? Nekouřím, jsem abstinent, mám kočku a můžu dělat cokoliv, pokud to dělám ve dvou, je to větší zábava ;) Co hledám sám nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Proč zrovna tato rubrika? Jsem časově poměrně dost vytížený, což už samo o sobě není zrovna ideálním předpokladem ke vztahu se vším všudy. Takže touto cestou hledám prima sympaťandu, která je na tom třeba podobně, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu hledá něco podobného. Tu, se kterou se budeme společně těšit na chvíle které spolu strávíme, Tu, od které se budu těšit na jakoukoliv zprávu a ona ode mě, Tu, která pro mě bude na 1.místě, byť jen tímto způsobem. Pokud Tě tahle slova oslovila tak napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Brno
Život není o ježdění na kole, lyžích, nebo jiných sportech, jak se mnozí divně domnívají, ale o vzájemné úctě, lásce a pomoci. Právě teď si můžeme život užít a dát partnerovi cíleně lásku, pozornost i radost, protože už víme, známe a umíme si vztah užít často jinak a lépe než ve dvaceti. Nehledám občasného přítele, olympionika ani baviče, ale vyššího partnera, který neklade nesmyslná kritéria a nehledá o generaci mladší ženu. Štíhlá, pohledná, rozvedená nekuřačka, bez osobních a fin. problémů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Hledam pohodovou zenu pro zivot.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít