Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  60 let | Plzeň
Hledam zenu 50/do175cm rozv.bez zavazku uprimnou.str.stihliu..partnerske a rodinne geny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Dívám se na hvězdy. Sedím sám, cítím že mě za ruku nikdo nedrží. Najednou vím že si nemám s kým popovídat. Hned mě napadne, o vánocích to bude stejné?? Bude mi 28 let a chtěl bych už konečně začít budovat pevný vztah s nějakou normální slečnou! Jestli je tady nějaká co hledá vážný vztah, budu rád když mi napíše! Nehledám modelku ani zlatokopku. Zkrátka slečnu kteté chybí láska a obětí tak jako mě!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Vyškov
Ahoj,nejaka mila slecna a nebo pani pro zacatek na povidani by se tu nenasla?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Praha
Sportovně založená, přátelská, praktická, pracovitá, samostatná, sebekritická, radujíc se z maličkostí, která nedělá z komárů velbloudy by ráda muže podobných vlastností, který umí vypěstovat z poupěte růži a umí s grácií zvládat stresové situace, umí obejmout, nebojí se chyb a umí se překlenout přes starosti, nelpět na minulosti a jít dál s úsměvem na rtu, sliby dodržuje, nepřekypuje ješitností a ego drží na uzdě, je vyrovnaný a jde si za svými sny, i kdyby labyrintem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Valašské Meziříčí
Ráda bych se seznámila s příjemným mužem, přiměřeného věku, pro kterého upřimnost, důvěra a láska nejsou cizí slova. Hledám pouze vážně. Chceš se opět smát a začít znovu žít? Jestli jsi z Valašského Meziříčí a okolních nejbližších měst, pak se ozvi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Ústí nad Labem
Když tu najdu někoho na přátelství kořeněné sexem jež od něžného mazlení graduje až k drsnější vášni , budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Rakovník
Chceš se potkat a zjistit, jestli to stojí za zopakování?Jsem docela univerzální, můžeš se mnou do divadla, na výlet, do města i do přírody a taky klidně zůstat doma, Umím přitlouc obrázek i něco uvařit, povídat si i mlčet, zbytek musíš zjistit sama, tak co, zkusíš to? Vůbec nevadí, když budeš i od jinud.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Praha
Jsem mladý perspertivní senior, 65 let, VŠ, 173/73, aktivní, single, a hledám přízeň dámy do 60 let (dolní hranice není), štíhlé (možná něco navíc), která chce stále žít naplno jako před 30 lety, elegantní, udržované, na úrovni. Jsem na to vyzbrojen dobrým zdravím, velkou energií, náruživostí, humorem, empatií, dostatkem vlasů, kuchařským uměním, velkým zájmem o sport, kulturu, dobrým marnivým šatníkem, psem a automobilem. Své fotky na internet nevěším, ale privátně vyměním. Stále ještě věřím...
DETAIL / ODPOVĚDĚT



Zavřít