Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Olomouc
Rád poznám ženu z Olomouce 40-50 +/- věk, výška ani váha není vůbec podstatná k tomu když si dva rozumní lidé mají co říct, touží po sobě a společně stráveném čase. Prosím, netoužím se stát otcem, živitelem, opravářem a rukojmím v novém, zpočátku přátelském vztahu. Tím nechci říct, že bys nemohla mít své děti, i já mám dospívajícího syna. Pokud jsi tedy často sama jako já a dokážeš investovat nejen pro své štěstí svůj čas budeš asi tou, se kterou bych se rád setkával. Poznáme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Hledám kamarádku s výhodami a dále čas ukáže. Já 23, štíhlá postava, vlastní byt v centru. Co bych na sebe prozradil....studuji v Brně na VUT, jsem aktivní člověk věnující se sportům a jinak společenský, pro každou srandu a špatnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Brno
Rád poznám příjemnou ženu nekuřačku, které skoro nic nechybí a její život je naplněn. Ale i přes to se občas cítí sama a ráda by se měla zase na co těšit. Jsem pohodový vzdělaný, nezávislý muž z Brna střední postavy a jsem na tom podobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Ostrava
Rád bych našel pohodářku, pokud možno nekuřačku na společné aktivity, toulání se přírodou, cestování, sport, kulturu, wellness, společně se smát, milovat
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Karlovy Vary
Hledám zpřízněnou dušičku na společné proplouvání životem jsem v chaloupce sám a chtěl bych to již změnit.Fotku pošlu na telefon,jelikož mi nejde nahrát do pc.Pište pište
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Praha
Jsem z Prahy 4 a hledám mladou dívku, která by se se mnou chtěla seznámit a občas si něco napsat, někde v poklidu se projít nebo jen tak posedět a popovídat si o čemkoliv. Náš vztah by se měl postupem času stát vážným seznámením. Já sám mám největší zájmy v historii dopravy. Dopravu železniční v současné době studuji na SŠ. Další mou zálibou je sběratelství starých odznaků a známek. Určitě NEhledám dívku, jejímž největším zájmem či dokonce závislostí je mobil, počítač, tablet a podobné potvory.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Plzeň
Nemám ve zvyku se chvástat. Nebudu o sobě psát, že jsem obyčejný. Nikdo nechce obyčejného kluka. Mám co nabídnout a můžu Ti to dokázat, když odpovíš. Hledám lásku, důvěru, upřímnost. Chci se zase na někoho těšit. Zlatokopky, přehnaně náročné a mamky s dětmi, nepište. Díky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Opava
Ahoj. Je mi 25 let a jsem z Opavy. Jsem sportovní typ, pohodový, kamarádský, občas i vtipný... :D Hledám touto cestou ženu na seznámení :)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít