Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  48 let | Teplice
Jen tak ....na dopisování...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Kolín
Chci změnit svět. Ne celý. Jen jedné. Možná se za pár dní seznámíme díky náhodě .... Možná. Ale radši napiš. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj, hledám hezkou a sympatickou holku se smyslem pro humor. :-) Mám rád muziku, hraju na kytaru a mám kapelu, rád sportuji, koukám na filmy, občas zajdu do divadla nebo jen tak ven s kamarády. Jsem optimista, tolerantní, mám smysl pro humor, nemám rád nudu. Na vzdálenosti mi tolik nezáleží, když to stojí za to. Rád některou pozvu na drink nebo na procházku;-) Hledám někoho, kdo je schopný si udělat čas, i když to dneska není úplně jednoduchý a radši volím osobní setkání:-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Zlín
V živote potřebuje tři věci: Slunce pro krásný den. Měsíc pro krásnou noc. A lásku pro krásný život....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Myslel jsem že ženy znám, ale moc jsem se mýlil. Bohužel i bohudík jste záhadné tajemství, které neustále překvapuje. Ovšem najít ženu, která ví co chce, umí si za tím jít, je oddaná, věrná, ráda cestuje, umí naslouchat, ráda by časem rodinu a ocení chlapa co ji vždy podrží, zastane se ji, je pozitivní, zajištěny, bez závazků a co s ní dokáže společně budovat budoucnost a pohodový život......to už stojí za to hledat :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Cheb
Nebud liny a uz napis.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Toužím po dítěti a ze zdravotních důvodů si potřebuji pospíšit. Vztahy byly, ale na ten správný jsem nějak neměla štěstí. Najde se samaritán, který by mi pomohl? Potřebuji jen to úvodní a dál už nic, pokud sám nebudeš chtít. O dítě se za všech okolností dobře postarám, dělám to po delší úvaze. VŠ, 32/170/58, žensky tvarovaná sportovní postava, úspěšná a říká se, že i hezká a milá :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | České Budějovice
Inteligentní samostatná nekuřačka bez dětí k seznámení se zájmem sport, filmy, jídlo a upřímnost? Nekouřím, jsem abstinent, mám kočku a můžu dělat cokoliv, pokud to dělám ve dvou, je to větší zábava ;) Co hledám sám nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít