Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Uherské Hradiště
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za tebe. Vím co chci. Možná bohatou nevěstu. Zda penězi nebo duší, to nenapíši.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Hradec Králové
Obvyklý začátek-kg/cm,věk,stav,foto!Co s tím?Rozměry-tu uberu,tu přidám.Věk-neřeším,s tím nic nenadělám.Stav(rozvedená,vdaná)-nikoho moc nezajímá.Foto-kde nepomůže retuš,pomůže foto,kde jsem min.o 10let mladší=na intim.chvíle jako stvořená!Zjišťovat vhodnost pro všední chvíle a jaký jsem člověk=ztráta času!Že při setkání je realita oproti inzerátu jiná=malý detail!Díky takovému inzerátu tedy muže asi nenajdu.Procvičím se však v psaní,obohatím slovní zásobu a získám bujnou fantazii=také přínos!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Plzeň
Sympatická, pohledná blondýnka, VŠ, štíhlé postavy se zájmy sport, kultura a cestování hledá inteligentního sympaťáka pro hezký a trvalý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Pelhřimov
Dobrý den,hledám rozvedenou,štíhlejší ženu,nekuřačku s kterou si budeme vzájemě sympatičtí ke krásnému,vážnému a trvalému vztahu naplněném láskou,pohodou a vzájemnou úctou.Bydlím v Žirovnici a tak by jste měla být v okruhu 60 km.Ženy,co rády koketujete a flirtujete s muži,tak prosím nepište.Jirka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Olomouc
Ahoj, žiji už čtvrtým rokem v Anglii. Najde se slečna, která mě zbaví samoty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  19 let | Praha
Monika jméno mé.. Hledám někoho bláznivýho ale hodnýho
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  17 let | Hradec Králové
Ahoj, doufám, že tu najdu nějakou spřízněnou duši.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
PÉČE je, když ti přinesu snídani do postele. RESPEKT je, když uznávám tvůj názor, ikdyž je odlišný od toho mého. EMPATIE je, když se tě zeptám "Jaký byl tvůj den?". POCHOPENÍ je, když tě obejmu až se budeš cítit smutně. HARMONIE je, když vyřešíme vše obtížné společně. ROMANCE je, když zapomeneme na svět kolem sebe pokud jsme spolu. VÁŠEŇ je, když se cítíme jak v nebi po milování. ODVAHA je, když mi odepíšeš :-) ....mluvim jen anglicky i nemecky :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít