Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Praha
Rád bych se seznámil s hodnou a milou holkou ve věku 25-32 let, která by ráda vážný vztah z Prahy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Pardubice
Hledám životní partnerku......najdu ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Brno
Muž/49 let,hledá ženu k vytvoření vzájemné harmonie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Mladá Boleslav
49/180/69 kluk, abstinent a nekuřák, tč. bydlící Praze na privátě, hledá pohodového 35 až 56letého štíhlého kluka (nekuřák vítán) k vytvoření a budování dlouhodobého kamarádského a v budoucnu snad partnerského vztahu. Předem říkám, že nejsem bohatý a tč. bych uvítal i pomoc s bydlením (prostě to tak tč. s bytovou situaci je - v případě, že se najde vhodná práce v jiném městě přestěhování by bylo možné). Osobní setkání řekne více než-li tisíce psaných slov.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Brno
Ahoj, jsem podnikavý typ člověka , který se dokáže o sebe postarat, jsem upřimný a snažím se být taktní a čestný, i když na to někdy doplatím. Jsem asi stará škola a uznávám takové hodnoty. To znamená , že nejsem světovej. Rád vařím a to si opravdu užívám, mám rád procházky se psem v klidném prostředí, vlastně trochu vyhledávám klid a někdy samotu. Vyperu , opravím… , ale s úklidem jsem na štíru! Ale když už, tak už!Nikdy nežehlím, maximálně průšvihy. Mám rád kvalitní věci... A jaká jsi ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Brno
Chci potkat někoho na celý život. Muže s optimismem, zdravým sebevědomím a zároveň takového, který váží druhých pro jejich pozitiva. Muže, který má přehled a zajímá ho svět, ve kterém žije, kterého něco baví a chce tu radost sdílet. Takového, který si všimne, že kape kohoutek... Vím, že chci hodně, ale co hledám, můžu nabídnout. Až na ten kohoutek :-) Ale ráda vařím :-) Hledám v protějšku inspiraci a chci jej sama inspirovat. Je mi 37 let,173 cm, štíhlá postava, tmavé vlasy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Praha
Být dostatečně rozdílní, abychom se přitahovali a přitom být dostatečně stejní, abychom spolu mohli žít Jinak věřím, že na začátku by měla být přitažlivost, protože jedině tak máme chuť jít více do hloubky. Já pohledná 36/178/68, aktivně žijící, ráda bych potkala sympatického chlapa, s kterým to prostě půjde:). Figurou/věkem/bydlištěm ke mně, chytrého, vyrovnaného, se smyslem pro humor, s chutí zakotvit a založit rodinu. Odpovím, pouze pokud by to mohlo mít smysl...čili moc se asi nenadřu:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ústí nad Orlicí
Ahoj,hledám dívku od 30 do 45 já 36 z výchdního kraje na kamarádský vztah a časem třeba něco víc. Děti mám, syna ve své péči, takže děti určitě nevadí a potěší. Jsem štíhlý,světlejší vlasy,modré oči. Povahu musí každej posoudit sám,ale nekoušu :-) No a nepiju ani nekouřím to je možná výhoda. Pokud se ozveš budu rád. Všem odpovím
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít