Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Praha
Hledám někoho s kým si uděláme výlet, pokecáme u kafe, občas si zavoláme. Zůstal jsem sám a teď před Vánoci to je to poslední co by člověk chtěl.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Jičín
Hledám štíhlou ženu, které chybí partner. Jsem rozvedený, nekuřák, zaměstnanec, pracuji v kanceláři. Nejsem nespokojený, spíš naopak.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | České Budějovice
Rozvedený, domácí typ a řemeslník hledá ženu pro společné chvíle. Oslavíme spolu Nový rok. Moc se na Tebe těším. Napíšeš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Brno
Hnědovlasý SŠ 47/175/77 by rád poznal příjemnou, usměvavou a pohodovou přítelkyni a kamarádku v jedné osobě, která by se chtěla zase na někoho těšit, smát se, zajít na kávu, oběd atd. Pokud tady taková je, budu se na Tebe těšit! Více do e-mailu, napíšeme, zavoláme si, potkáme se......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
36/185/84.., hnedooký, vyholený.., normál kluk, se zájmem o design, architekturu, sport(běh, plavání, fitko), příroda, camp, cestování, nikoho přímo nehledám, žvásty jako spřízněná duši apod.., v tom nejedu, prostě je tady někdo v pohodě z Prahy, vyřešená minulost!!!? min. se stejnými zájmy s kým půjdu v létě na Štváňu či k rybníku, do lesa někde zacampovat, nečumět vě městě na Náplavce na lidi a bejt z toho vyřízenej, lítat po buzincích mě moc nebere, občas zajdu na Bukanýra.., zatím..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Brno
Najde se normální solidní chlap, aspoň trochu k světu, který také hledá lásku, vzájemnou oporu a porozumění?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Brno
Nikde v okolí nebude na Vánoce sníh! Nam dvěma vsak sněžit bude... Chces-li koukat na pohádky, na rybníku se klouzat po ledu... Napis mi, a u stromečku, si zazpíváme koledu. Uslyšíš jak praská oheň, tvare nam ozdobi smích. Když přijdou slzy, tak jen z lásky, a slibuju Ti i ten sníh! Nejen na Vánoční prázdniny hledám hodnou, štíhlou, sympatickou zenu, která touží po pěkném citovem vztahu a chtěla by pro někoho být na prvním miste. Čeká na Tebe vesely pohodář, nekuřák se vztahem k přírodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Pelhřimov
Určitě v tom bude nějakej háček..
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít