Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  17 let | Nový Bor
Zdárek všem černochům žijících v ČR :-) Jsem běloška a hledám černocha ,který mluví česky. Věk nerozhoduje, město také ne. Jsem z Libereckého kraje :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Beroun
Hledá se Žena! Taková, co ví co chce a jde si pro to. Taková, která umí vzít za otěže a nebojí se práce. Žena ústnatá, ale ne sprostá. Žena s optimistickým myšlením. Měla by mít ráda přírodu. Zvířata a zahrada zárukou. Věk 25 + chci rozumnou na stálo. Nestojím o flirt, nebo krátký vztah. Co mohu nabídnout já? Věk 28 let, kus chlapa. Mám rád auta, staré filmy, svojí čalounickou dílnu, kam se zavírám. Do hospody nechodím. Jsem masožravec, ale můžu i řeckou, italskou kuchyni. Mám svoje mouchy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Český Krumlov
Hledám fajn holku na pokec a časem i na vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Hledám zde dívku ve věku 18-22, která už ví, co od života čeká, má vlastní názor a stojí si za ním. Něco o mě: Je mi 23 let, pracuji, baví mě sport, filmy, příroda. Zbytek si napíšeme ve zprávách nebo povíme osobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  20 let | Tábor
Snažím se správně vybrat slova, která by rád četl zas a znova ten, který dost lásky v srdci má. Dost lásky pro sebe i pro mne, vím, že to nezní zrovna skromně, však na oplátku i já mu část své lásky dám. Nehledám krásy ideál, jen aby při mně věrně stál. Na svět se díval s úsměvem, s radostí přijímal nový den. I z maličkostí radost mít a o tu se chtít podělit. Vím, že má slova zní trošku zvláštně, co k tomu říci… Mám ráda básně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Nový Jičín
Vim jiste,že cesta je spravna vím,že na ni potkam spřízněnou duši. Možna tady,možná na horách,možná na kole,nebo na výletě,ale potkám. Jsem sportovně založený,mám rád výlety,poznávání,ale taky relax v ternálech a u dobré večeře. Chci si život užívat. Jsem upřimný,dobrosrdečný,empatický,impulsivní. Hledam zatím kamarádku a veřím,že do budoucna partnerku na celý život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Hradec Králové
je tu nejaka hodna holka na pokec?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Hlučín
Ahoj. muž v nejlepších letech hledá ženu 36-44 let nekuřačku pro společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít