Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  66 let | Praha
Vodnář rád poznám příjemnou ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Rakovník
Ahoj, samota ubijí, a proto hledám touto cestou hodnou, upřimnou, tolerantní a veselou slečnu (17-22), pouze nekuřačku, kterou už nebaví trávit dny a večery o samotě. Mám rád slečny, které přespříliš nedbají na to, jak se namalují (ano je to hezké, ale v rozumné míře :)) Něco o mě: mám normální postavu, hnědé vlasy, baví mne jízda na kole, čtení, filmy (i starší, černobílé) a hudba. Rád se směji, protože bez smíchu to v dnešním světě nejde :) Těším se na odpověď :) Foto zašlu výměnou za tvoje :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Olomouc
Sympatický muž VŠ, všestranných zájmů (sport, kultura, cestování) na úrovni, hledá pohlednou štíhlou ženu. PS: Inteligence nevadí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Prostějov
Hezky večer. Rád bych poznal ženu vdanou,svobodnou to je jedno na prohození pár slov,kamaradstvi atd. Najde se nějaká ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Hradec Králové
Za partnera si představujete muže majícího v sobě schopnost a touhu vstoupit s čestným úmyslem do života nové ženy. Jsem VŠ58/177 baví mne život a žít jej v partnerské citové duševní něžné milostné synergii a symbióze považuji za velký dar. Nejsem dědek a mé já umí pořádně rozhýbat nejen mou firmu v zahraničí, ale též mysl, city, vášně, touhy k ženě. Proto buďte prosím slušná hodná chytrá žena cca do 65let -cíťa/mazel toužící po mužné životní opoře porozumění i potěšení. Opravdovou dámu uvítám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Člověk si říká že někdy je mu samotnému dobře, ale jsou chvíle kdy každý potřebuje nějakou oporu, společnost a nebo si také mít s kým popovídat. Našla by se v této uspěchané době fajn slečna pro společnou cestu životem? Slečna co ocení hodného a věrného muže ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Boskovice
Hledá se tichá, trošku nesmělá, štihlá nekuřačka, která stejně jako já nemusí moc do společnosti a která dá raději přednost procházkám, výletům. Jsem snad rozumný, hodný, citlivý chlap 52/190, abstinent, nekuřák, bez závazků, bez dluhů, pracující, domácí kutil, který umí všechno opravit, zařídit. Vím, že o takové chlapy nemají ženy zájem, ale snad se alespoň jedna najde, která hledá chlapa pro život a ne pro zábavu. Nejlépe, Boskovice, Letovice, Svitavy, Blansko, Brno, Vyškov
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Ráda se seznámím..
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít