Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Mladá Boleslav
Jsem uplne normální kluk a rad bych uz po té dlouhé době co jsem sám poznal nějakou slečnu která by mě měla rada takovýho jaký jsem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Frýdek-Místek
Milá čtenářko :) Jmenuji se Martin. ppcfm, běh, badminton, kolo, divadlo, kino, plesová sezóna, dobré jídlo, jóga, meditace, hory, pejsci, volnost, zábava, přátelé, dobrodružství, tolernace, upřímnost, rozvoj osobnosti a vzdělání. To je jen malá část našich společných jmenovatelů, díky kterým si máme minimálně o čem povídat. Co je pro tebe důležité ve vztahu k druhým lidem? Zajdeme si třeba jen zaběhat? M.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Ostrava
Ne frajerům Ne ženatým Ne žárlivcům Ano hodným Ano veselým Ano upřímným
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Kladno
Při výběru lásky opatrný buď, ne podle krásy, ale podle srdce suď!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Chybíš mi... Ty, nádherná, beze strachu, připravená milovat. A milovala jsi tak moc, že jsem to neustála. A před vánoci jsem sbalila svůj kufr celoživotních zkušeností, a odjela tam, kde jsem to znala nejlépe. Do země nikoho a ničeho. A ty jsi tu zůstala sama, se svými i mými démony. Vrátila jsem se včera. Se srdcem plným lásky. Pro TEBE! Pro NÁS. Najdu tě? Nevím. Hledat tě však nikdy nepřestanu...holčičko moje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Mladá Boleslav
Čusko, mladý, prý pohledný kluk se smyslem pro humor, hledá dívku jeho života. Měla by být chytřejší než já, zábavná a trochu praštěná :D Co se vzhledu týče, pokud splňuje moje představy, tak na tom nezáleží. Taky nejsem žádné sportovní postavy :D Neboj se ozvat, nekoušu. Zatím :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Inzerát 1/2 (!!!): Ahoj. Já 30 let, 182 cm, sportovní postavy, VŠ, nekuřák, spolehlivý. Záliby - kolo, kickbox, tenis, beach, golf, lezení po stěně a v zimě snb. Mimo sport mám rád výlety, moře, kino, dobré jídlo a rád si odpočinu u filmu/seriálu v origo znění (pref sci-fi/ fantasy), nebo knihy. Mám rád společné diskuse, která nás oba obohatí a někam dál posunou. Nejsem příznivcem diskoték, hospod, apod., jsem spíše klidný rodinný typ.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Zlín
Važný vztah ?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít