Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  32 let | České Budějovice
Se všem omlouvám Nestíhám odepisovat buďte trpěliví a pište dál děkuji za pochopeni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Uherské Hradiště
Co si zajít jen tak na kafčo ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Hradec Králové
Malé baculaté sluníčko s odrostlými ratolestmi nabízí svoji přízeň neženatému muži. Nejlépe dlouhodobě. Kultura, turistika, četba, zahrada, příroda, zvířata.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Muž ve věku 34 let, nezadaný, bez závazků a dluhů hledá milou, soběstačnou a zodpovědnou ženu bez závazků. Chceš zažít vztah plný legrace, poznání, opory a pochopení ? Nejsnadnější způsob je kliknout na "odpovědět".
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Ahoj Rád se seznámím s příjemnou sympatickou ženou přiměřeného věku , která dokáže muže obohatit svými názory i svým nadhledem za účelem navázání nevážně vážného vztahu z Prahy a okolí. Jsem 182/86 SŠ s vlastním bydlením i autem .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Rád bych poznal chytrou, hodnou, pohodovou, alespoň trochu pohlednou, zdravě sebevědomou holku bydlící v Praze, studentku/absolventku VŠ, nekuřačku, optimistickou, nejlépe trochu zcestovalou, na úrovni, která je sama sebou, ví, co chce, která je nezadaná spíše proto, že nemá dost k tomu příležitostí a je prostě fajn holka:-). Já podobného ražení, štíhlý, pohodář s duší dobrodruha a trochu dítěte, svobodný, který ví, co chce, bez závazků, VŠ, profesně v IT/matematika, ze sportu běhání.Těším se:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Třinec
Nějaký takový muž s duší kluka, ale se smyslem pro zodpovědnost, je jedno jak starý, je jedno zda zajde na pivko či si někdy zakouří a je jedno odkud je. Důležité je, když ví o čem život je, co v životě má cenu a umí se o sebe postarat. Má rozhled, je trochu světoběžník, řemeslná práce by mu neměla dělat potíž a nejlépe, když neví, co je nuda a k životu nepotřebuje televizi. Tak takového hledá jedna světoběžnice a kreatívní žena bez televize. P.S. To, co hledám, stejně nabízím :).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Frýdek-Místek
Ráda bych poznala pohodového muže, kterému nejsou cizí pohorky, flanelka a ani oblek. Má rád přírodu, hory a třeba i kino či divadlo.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít