Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  22 let | Chomutov
Jsi-li mužský, který by se rád vážněji seznámil, víš co již od života chceš, máš svou minulost vyřešenou, jsi rodinný typ, který má smysl pro humor, tolerantnost a zodpovědnost Ti není cizí a nemáš nic proti ženám, které mají nějaká kila navíc, budu jen ráda, když se mi představíš a to nejlépe s fotem, přeci i jen Vy víte s kým máte tu čest, tak ať jsme na stejné vlně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Znojmo
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Uničov
Ahoj, jsem osamnělý kluk, který by našel rád holku se kterou by si rozumněl na vážný vztah. Hledám holku, která by mě milovala takový, jaký jsem a která by se mnou ráda sdílela moje záliby jako například turistiku :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Zlín
Úsměv a pochopení, lásku a pohlazení hledám i nabízím. VŠ 51/162/62 aktivní, akční, pohledná hledá partnera pro dny budoucí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Olomouc
Jsem tančící víla na pampeliškové louce. Přirozeně submisivní k muži, ze kterého cítím dominanci a sebejistotu. Jsem Bláznivá Markétka a ráda lítám ve větru - občas se srazím s realitou a to potom bolí.. Hledám partnera, který mě bude držet za kotník a když odletím moc vysoko, tak mě stáhne zpátky. Přitom si ale bude užívat mojí radosti z volného poletování a života vůbec. Společně budeme hledat hranice nejen v životě ale třeba i v D/s vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Patříte-li do skupiny „Chci, aby mě bral takovou jaká jsem/Mám zlomené srdíčko, fňuk, fňuk a nechám si ho zlomit zase (a taky ignoruji fakt, že srdce je sval)/Neumým českí a vúbec my to nevadý taki nepýšu čárki f souvjetích/Mám vysoké životní náklady a potřebuji vola, co je zaplatí/Jsem obyčejná holka a chci obyčejného kluka/Mám 5 dětí, každému jsem dopřála luxus vlastního otce a chci, abys měl uzavřenou a vyřešenou minulost, protože já se soudím se starýma o alimenty/ (to be continued)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Brno
..HLEDAM VVOUSATEHO, FEROVEHO,CITLIVEHO MUZE-PRO ZIVOT...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Opava
pomérně introvertni kluk hleda podobnou ženu abychom prvni schuzku společně promlčeli
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít