Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  19 let | České Budějovice
Ahoj, rád bych se seznámil s holkou ve věku 17-20 let, hlavně nekuřačkou.Aktuálně studuju na vysoké škole, je mi, zatím ještě, 19 let. Jsem nekuřák, žádné drogy, alkohol velmi málo. Moc rád cestuju, do zahraniční, po ČR. Jsem motorkář, jezdím s rozumem. Vodňany, České Budějovice
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Jsem baculka vhodná pouze pro muže zaměřené na spodní partie (široké boky). Baví mě nadprůměrně inteligentní gentlemani spíše vyššího vzrůstu a mladšího věku, kteří znají a používají etiketu, košile jim není cizí, mají rádi zvířata a necítí se méněcenní, pokud je žena inteligentní a zručná s rozhledem v několika oborech. Též potřebuji muže, který mne bude obdivovat, jsem totiž dostatečně ješitná. Nesnesu kuřáka, gramatické chyby a nadřazenost vůči mé osobě. Ráda vzdělávám - sebe i druhé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Cítíš se sama?Tak mi napiš.Pavel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Otrokovice
rád bych poznal kamarádku na občasné trávení volného času. Třeba zajít někam posedět, občas si vyjet na motorce . Mám rád turistiku, kempování. Občas si zajdu na ryby, do přírody na vycházku. Jsi li podobných zájmů, ozvi se :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Havířov
Ahoj jsem Jirka z Havířova 46 let 170 /68, kuřák a hledám přítelkyni úplně na vše. Mohu -li požádat tak ne moc při těle. Těším se na odpověď!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Hledám mladší ženu se kterou bychom si byli navzájem jeden druhému oporou.Uvítám aktivnější typ co se např. kola, lyží a bazénu týče.O jiných příjemných aktivitách v případě zájmu později :-) Zajímám se o muziku, jsem rozvedený s vlastním zázemím v okolí Prahy.Prý jsem sympatický,což nemohu sám posoudit a rád to přenechám na Tvém uvážení :-) V případě Tvého zájmu se budu těšit na další společné řádky,kde se rád více zviditelním. S pozdravem a přáním krásného dne ahoj Pavel
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Kroměříž
Jsme jako spousty kamínků v moři při příboji. Stále se nějak nebo někam posouváme, ale na rozdíl od neživých tvarů hledáme. Hledáme to co nám chybí, hledáme hezké, příjemné, povzbuzující. Těšit se na druhého, těšit se na jeho slova, těšit se na jeho přítomnost, vědět, že je. Vědět, že jeho ruka dovede pohladit, jeho slovíčko potěšit. A ubíhající dny budou o to krásnější a hezké překryje šeď, stereotyp, chybějící.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Hledám úplně normální, obyčejnou, charakterní, věrnou, příjemnou zenu , ženu která je svá, na kráse mi nikterak nezáleží, nic pro mě neznáména. Vlastnosti, ktare zde u ženy hledám jsou mi více než její krása.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít