Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Příbram
Člen církve Svaté bábovky hledá ženu pro přijemné chvíle pod břízou. Značka: Tvrdý jako dup.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Ostrava
Panove bohati duchem..Laska je sice krasna vec, ale zase jen z ni clovek ziv neni. Moudri pochopi:D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Jsem baculka vhodná pouze pro muže zaměřené na spodní partie (široké boky). Baví mě nadprůměrně inteligentní gentlemani spíše vyššího vzrůstu a mladšího věku, kteří znají a používají etiketu, košile jim není cizí, mají rádi zvířata a necítí se méněcenní, pokud je žena inteligentní a zručná s rozhledem v několika oborech. Též potřebuji muže, který mne bude obdivovat, jsem totiž dostatečně ješitná. Nesnesu kuřáka, gramatické chyby a nadřazenost vůči mé osobě. Ráda vzdělávám - sebe i druhé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Havířov
Hledám ženu k vážnému seznameni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Uherské Hradiště
Hledám parťačku-štíhlou sympaťačku se zájmy pěší a cyklo turistika, cestování, výlety, nejlépe z HO, UH, ZL. Petr 45/185/90, sš, svob.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Frýdek-Místek
Milá čtenářko :) Jmenuji se Martin. ppcfm, běh, badminton, kolo, divadlo, kino, plesová sezóna, dobré jídlo, jóga, meditace, hory, pejsci, volnost, zábava, přátelé, dobrodružství, tolernace, upřímnost, rozvoj osobnosti a vzdělání. To je jen malá část našich společných jmenovatelů, díky kterým si máme minimálně o čem povídat. Co je pro tebe důležité ve vztahu k druhým lidem? Zajdeme si třeba jen zaběhat? M.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Dvůr Králové n. L.
Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 18 let a hledám hodnou, milující, vtipnou a dobrosrdečnou dívku v rozmezí 15-20 let z okresu Trutnov. O sobě mohu říci že jsem věrný, přátelský, naslouchající pravdomluvný a plachý mladý muž. Ve vztahu hledám lásku, vzájemné pochopení, věrnost a někoho kdo nehledí jenom na vnějšek, ale i vnitřek. V poslední době se cítím sám, bez chuti do života a mnohdy to končí depresemi a smutkem, chci to změnit, být znovu šťastný a láska dokáže zahojit i ty nejhlubší rány.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Valašské Meziříčí
Hledám hledám kamarádku, na věčnost či na pár pátků, do lesa i do divadla, na kolo či do letadla, na společné rozjímání, no a taky na líbání....PS: Raději na věčnost, prosím...
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít