Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Kutná Hora
Mladý muž hledající v životě štěstí. Máš-li to také tak, neváhej napsat. Foto posílám výměnou. Já, 24 let, pracující, sportuji (běh,kolo,gym). Hledám slečnu na vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
V lásce se mi lepí smůla na paty, pojďme to společně změnit, pojďme smůle ukázat, že společně jsme silnější... Hledám ženu, která při vztahu nebude mít potřebu nadále dopisovat si na seznamce s jinými muži! Nesnáším nevěru, lež a vše s tím spojené... Jsou-li sympatie, neboj se ozvat. (o: Jen s fotkou. (25 - 33) "Když to nevyzkusíš, nemůžeš znát výsledek"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Klatovy
Je moc fajn vědět,že někomu na Tobě moc záleží...nestačí to jen slyšet a číst,ale musí to být taky vidět a cítit !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Hledáš-li úroveň ve všem, úctu, serioznost, spolehlivost, věrnost, respekt, chytrého VŠ s nadhledem, úsměvem, realistu bez problémů, dětí, dluhů a komplexů, který má vše a to co nemá, si může kdykoli koupit, takže žádný průměr:-) Pokud jsi štíhlá, vysoká, příjemná a chytrá, do 35 let, tak dej vědět. Chytrou a ambiciozní podpořím. Máš šanci. 1 dítě není překážkou.Nehledám služku, bytnou ani chůvu, ale vztah na úrovni. Výzva ne jen pro Tebe! Můžeš pomoci třeba i své nesmělé kamarádce. Co Ty na to?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Jindřichův Hradec
Atraktivní, zámožný, inteligentní, vtipný, sportovní, elegantní, senzibilní, plný humoru, světa znalý a úspěšně ... Bohužel nejsem . Přesto zajímá? Tak napíš mě ..... Fotky mam taky ..... jen zeptat :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Hledám mladou ženu/slečnu ,,L" pro sdílení, pro vzájemnost. Občas si někam vyjít a zpříjemnit si den. Pro povídání nevážně i vážně, pro společnou zábavu. Sejít se ve stejném rozpoložení. Chceš do kina? Ráda a jdeme. A nebo, jedeme někam do tepla, pryč od lidí, či naopak do víru velkoměsta, kde lidé bzučí jako včely (to ale moc nemusím :). Prvoplánově nehledám partnerský vztah ani sex. Hledám kámošku, která mi bude blízká, hledám spřízněnou duši. Foto je důležité.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Ústí nad Labem
Nehledám chlapa na sex, hledám chlapa pro život, který je pracující, nepotřebuje sedět každý den v hospodě, nemá potřebu nějak svou partnerku omezovat a hlavně není to žádný mamánek :)) Dokáže ocenit, co má doma a dokáže to dát i najevo :) Ideálně by mu mělo být 24-35 let, vysoký 175 +, vypadat k světu (v rámci možnost :)) Prosím rovnou i foto, jsem ráda, když vím, kdo mi píše :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Blansko
hledam vazni stah je me 24 sem z blanska
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít