Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Olomouc
Hledám úplně obyčejně neobyčejnou holku, s kterou se budu moct smát. Proč mi přijde, že sem chodí jen holky co se bojí napsat, nebo jen ty co jim doma něco chybí a neumí si to přiznat? Nebo jen ty co potřebují pozornost a nic váženě nemyslí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Pardubice
Hledám ženu se kterou si budeme vzájemně vyhovovat, jsem klidnější povahy, přemýšlivý, rád čtu, zajímám se o historii. Také rád cestuji a podnikám různé výlety, hlavně do přírody. Jediné co mi v životě chybí je partnerka, se kterou bychom vše pěkné co život přináší prožívali spolu. Jsem z Olomouce, avšak vzdálenost na mapě pro mě není nepřekonatelnou překážkou, ať už jsi odkudkoliv.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Trutnov
Hledám sympatickou ženu , která má také radost z pohybu,...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Ahoj, hledám hodnou a věrnou slečnu, která je nezadaná, nemá třeba vlastní bydlení nebo je v nefunkčním vztahu ve kterém zůstává jen z důvodu, že by neměla pak kam jít a chtěla by to změnit. Pokud bys také chtěla žít v rodinném domě na klidném místě, baví Tě zahrada, zahrádka tak jsi přesně slečna kterou hledám. Jsem svobodný, vzdělaný a slušný muž, mám rád turistiku, kolo,...,toužím po trvalém vztahu a časem vlastní rodině. Mirek. Víc o sobě a foto pošlu e-mailem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Praha
Rád poznám duševně svěží a pohybově aktivní partnerku, která má ráda nejen kulturu, ale i výlety do přírody a upřednostňuje rodinný životní styl.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | České Budějovice
Už mně nebaví být sám, chtěl bych v životě ještě něco hezkého prožít, cítíš to stejně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Uherské Hradiště
Hledám inteligentního muže...věk 50-62..všechno ostatní zjistíme psaním a setkáním...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | České Budějovice
Ahoj! Mám skoro vše, jen mi chybí krásné ranní probuzení vedle Tebe, ještě krásnější úsměvy na Tvé tváři. Nějaká ta romantická procházka, posezení na terase ve dvou se sklenkou dobrého vínka, sledování západu slunce a tak bych mohl pokračovat dál a dál. Hledám holku, která by z těchto maličkostí, chtěla taky ještě něco zažít...
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít