Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  42 let | Chomutov
Seznámím se tady se ženou sympatickou s vlastním názorem, jemnou a dbající normálně o sebe, která stejně jako já touží po pohlazení duše. Mé dny jsou ztlumené. Jsem přemýšlivá, optimista a sportovní typ.Můžeme se vzájemně doplňovat Mám v životě vše co je důležité a přesto mi chybí tvoje společnost.Mohu ti být kamarádkou i obejmout tě pozorností. Odpovím vám všem. Buď od třicítky víš věkově.Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Dobrý den,zadala jsem tu inzerát pro svou kamarádku žijící v cizině.Psal mi nějaký pán s německou mailovou adresou,slíbila jsem,že ji kamarádce předám,ať si můžete napsat přímo,ale Váš vzkaz se mi neznámo proč, ještě než jsem mail předala,vymazal z historie vzkazů.Napište mi prosím znovu,příp.další zájemci,kteří z tohoto důvodu neobdrželi tedy reakci :-).Děkuji Jana
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | České Budějovice
Ahoj, hledám slečnu, ženu nebo i osamělou maminku na společnou cestu životem a vše co k němu patří. Chci být zase někomu oporou a mít se o koho opřít a na koho se spolehnout. Líbí se mi drobnější a menší ženy, ale neni to podmínka. Více záleží na tom jaká jsi a ne na tom jak jsi krásná...Ahoj M.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Brno
Těším se na Vás milí pánové.Hlaste se všichni,co se rádi hýbete a tancujete,klidně i mladší ročníky.Na ples i do tančírny.Tanec je krásná řeč těl muže a ženy,tak si pojďme povídat.Foto zašlu na požádání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
VŠ 43 160/55 mladšího vzhledu i myšleni, nekuřačka, hledá neženatého kamaráda z Prahy nebo Berouna a okolí, přiměřeného věku, vzdělání, s rozhledem a pozitivním přístupem k životu k příjemným aktivitám všeho druhu:-) Fotku vyměním a dál rozhodne chemie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Beroun
Ahoj, zjistila jsem, co nehledám, co nechci. A na to, co mám ráda a chtěla bych, hledám přítele, partnera, kamaráda. Pro sebe i dceru. Na pěkné dny, výlety, cestování, na povídání, na starosti, povinnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Touto cestou hledám přítele do pohody i nepohody,samota je zlá,chtěla bych zase poznat lásku,smích,něhu.Žádám upřímnost,důvěru,žádné nevěry.Mám ráda kino,přírodu,procházky atd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Jsem z jemenu , student VS VSB , hledam kamarady :) .
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít