Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Přerov
Štíhlá, akční, sportovně založená holka hledá podobně postiženého kamaráda/partnera z přerovského okresu. Kde jsi, kde jsi ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Rád poznám sympatickou holku pro dobrodružnou plavbu životem :) Mám 4 letého syna, o kterého se s láskou střídám. Bydlím v baráčku v přírodě. Mám práci, která mě baví. Hodně cestuji - spíše po horách a mimo turistické destinace. Občas v obytňáku na pohodu. Bavím se sportem a létáním na všem možném. Samotnému nebo s kamarády mi je fajn, ale lépe se to táhne s partnerkou se kterou je sranda, je tolerantní a má smysl pro rodinu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Jihlava
Rád bych našel ženu která touží pracovat na svém. Ne jako mravenec neustále kamsi cestovat za prací. Prostě funkční nezávislý domov. Ženu přirozenou, co ze sebe nedělá barvičkami klauna a vzdychajíc pročítá úúžasné časopisy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Vím, že chtít se seznámit na seznamce je ta poslední a skutečně zoufalá možnost. Bohužel. Obávám se, že když je člověk trochu inteligentní a má jisté nároky, k tomu nemá v pracovní procesu a chvílích volna příliš příležitostí k seznámení, je odsouzen k samotě. A já tohle skutečně nechci. Chci milovat a být milován. Chci ženu, děti, chci být šťastný. Něco o mě: mám rád přírodu, venkov, tradice a folkolor, historii a hudbu, které se aktivně věnuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Nezajdem na Petřín??Než tady furt psát a sedět u pc!!Jestli je tady žena z Prahy s vyřešenou minulostí a chce se seznámit,zrušit to tady at se ozve,budu se těšit,Petr.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Šumperk
Ráda poznám sympatického muže, který je zodpovědný a upřímný...samozřejmě jsou důležité vzájemné sympatie a porozumění bez toho by to asi nešlo :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Jdu z práce a potkávám množství lidí. Každý někam pospíchá; jeden za přítelkyní, druhý za rodinou...Také bych moc rád pospíchal a staral se. Pokud jsi nezadaná bezdětná nekuřačka, věz, že na Tebe čeká jeden hnědovlasý nekuřák. Pokud mezi Tvé zájmy patří i turistika, lyžování a klasická vážná hudba, máš výhodu. Těším se na Tebe, tak neváhej:)!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Frýdek-Místek
Nehledám normální holku, nespokojím se s málem. Jsem náročný, samostatný, podnikavý, sebejistý, sportovně založený, inteligentní. Každý den, pokud to jde, žiji na MAX a zpomalovat nehodlám. Chceš se mnou prožít spoustu zážitků, ozvi se. Třeba jsi to Ty kterou hledám. Když nenapíšeš, nezjistíme to !!!
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít