Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Praha
Líbí se mi muži, kteří něco dokázali a nemají zapotřebí se tím někde chlubit. Imponují mi technicky zdatní muži klidnější povahy a ostrovtipné mysli. Sama třeba nejsem tak chytrá ani technicky nadaná, ale zase jsem hezká (smajlík), docela šikovná a mám trochu přehled o humanitních oborech. Je řada věcí, které mám ráda a které mě baví, ale to případně později.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Ružomberok
Slobodná sympatická inteligentná žena žijúca na Slovensku,hľadá slobodného sympatického inteligentného muža na vážny rodinný vzťah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Nemam postavu modelky a i nejaka kila navic,ale i tak miluju turistiku,prirodu,vylety,rada vyrazim do kina ci na pivo...najdu nekoho,kdo má podobné zájmy a rád by se na někoho těšil??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Zlín
Hledám ženu snů :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Hledá se příjemná, vzdělaná, slečna se smyslem pro hůmor, kterou neurazí každá maličkost a nehledá na všem nějakou špatnost či negativní věc. Samozřejmě to vyžadovat nebudu jako náhradu za mě, já určitě na tom jsem velmi dobře:) Pokud jsi ještě pozitivně naladěná a třeba jsi i vyššího vzrůstu, máš všeobecný přehled, ráda řídíš auto, máš ráda technické i věci, jistě zareaguj a uvidíme co bude dál :) Já vyšší sympaták a více info při vzájemné sympatii.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Praha
Po ovdovění jsem odešel z Prahy na V chatu se zahrádkou k Berounce do Křivoklátska.Hledám ženu vlídnou, štíhlejší,vyšší,třeba i v důchodu ještě tak trochu aktivní ,která kromě společnosti má ráda přírodu a měla by zajem sem také jezdit.Já už důchodce,pracující,vyšší,tak trochu štíhlejší postavy sš,nekuřák se zájmy o kolo,vodu,kanoi,lyže ,tanec,přírodu i spol.akceJsem dost aktivní a zdraví mě ještě dobře slouží.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Německo
Deggendorf .Ahoj , hledám slečnu či ženu na hezké chvíle . Více odpovím až na vaše dotazy :-) . Nejsem Gay tak mi nepište , jen ženy mi mohou psát :-D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  71 let | Karlovy Vary
Ahoj najde se tu žena 59 aš 64 let nekuřák děkuju.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít