Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  64 let | Frýdek-Místek
Změníme společně čas,který rychle letí a nedá se zastavit?Jen náhoda a úpřímnost to ví,snad mě někdo na to odpoví.Existuje muž,který má smysl pro společnou poznávací procházku pro zbytek života?Jsem zpřízněná dušička,kterou hledáš,neváhej,čas rychle letí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Ostrava
Ahoj, jmenuji se Vlaďka, jsem svobodná a hledám k sobě vhodný protějšek. Jsem pořád sama a stýská se mi po lidské společnosti. Chci cítit tvé teplé dlaně, kterými mě budeš objímat. Hledám lásku na celý život. Už se na tebe těším, doufám, že tě najdu. Mám vlastní byt a finančně jsem zajištěná. VŠ vzdělání. Budu se těšit na zprávu od vás. Odepíšu všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Frýdek-Místek
Ahoj vlastně ani nevím co hledám snad jenom kamarádku na procházky nějaký výlet na kole nebo jen tak posedět sem upřímný a věrný nesnáším faleš a přetvářku.Při vzájemných sympatiích i něco víc.!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Německo
Hledám přítelkyni na společné akce v Drážďanech - kino, taneční, výlety. Mám rád přírodu, plavání, historii. Mme le plus beau des chemins n'est pas aussi beau sans quelqu'un.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Praha
Asi hledám prince z pohádky ..... Netřeba krásného, bohatého, všemi oblíbeného. Spíš vtipného, bystrého, který dokáže inspirovat, ale i vnímat druhého .... Snad jsem taková i já. Budeš-li VŠ, nad 180 cm, nekuřák s fotkou, tím lépe :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Ahoj jsem svobodný bezdetný bez ženy i milenky 36 let sportovní typ hledám štíhlou ženu které by stačil jen jeden chlap nebo aby byla víc se mnou než s ním
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Strakonice
Ahoj Krásná neznámá :)Také se cíťíš v tom velkém svetě sama,a chťela bys to přes tyto stránky změnit? Ráda bys mě třeba poznala?Obyčejného smrtelníka z masa a kostí co stojí nohama pevně na zemi ví co chce a je svůj stůj co stůj záleží na tobě jestli napíšeš a zkusíme hledat společné životní priority ;) a třeba to vyjde ;) A poznám drahocenou polovičku a parťačku pro společnou cestu životem do 30let hledám vážně! (Strakonicko výhoda )né podmínka!!! případné odpovědi s fotkou děkuji dámy Petr;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Opava
Je tu někdo, kdo umí hledat důvody místo způsobů?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít