Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Plzeň
Ahoj. Jsem pohodový, celkem citově založený a hledám slečnu pro dlouhodobější vztah. Časem už i pro rodinu. Zajímají mě přírodní i další zajímavá místa , která stojí za prohlídku . Těším se na odpověď, setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Kladno
Hledám přítele který by byl hodnej,vernej,uprimnej, tipnej..který by mě bral vážně chtěl bejt semnou poznat mě ,ve věku 20-26 let..mám jedno dítě 8 měsíců jsem normální holka..jsem sama sebou..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Hradec Králové
Najde se? Spolehlivý sympaťák, nekuřák, vyšší postavy s duší dobrodruha a srdcem romantika, který rád výletuje, cestuje, prochází se přírodou, zajde za kulturou, ..., váží si ženy, ví, co chce od života, má dořešenou minulost a nevidí překážku, mít po svém boku aktivní temperamentní vozíčkářku VŠ/37/170. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Hledám ženu, dívku 30-40 let pro dlouhodobý partnerský vztah, normální postavy (par kilo navíc vůbec nevadí), nejlépe tmavovlasou, životní optimistku, která nezkazí žádnou legraci :) Budeme si vzájemnou oporu, respektovat se, mít k sobě úctu, těšit se na sebe. Společně sportovat (na pohodu :-) ), cestovat nebo jen relaxovat u sklenky dobrého vína. Svou minulost mám vyřešenou, mám ve střídavé péči dvě děti a životní zkušenost a nadhled :) Jsem finančně i materiálně zajištěný. Budu se těšit..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Česká Lípa
Ahoj, přátélé jsou koření života, trocha sportování nikdy neuškodí, inteligence je nejlepší afrodiziakum, moravské sklípky jsou super, nejsem televizní typ, pracovat se prostě musí. Jsme v něčem za jedno?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
Chci zde nebo i jinde najít tu, která v mém životě chybí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Olomouc
Ahoj neznámá, ani nevím jak začít, hledám......Nikdy by mě nenapadlo, že se budu seznamovat touhle formou, je to asi hodně o štěstí najít toho pravého partnera, se kterým by si člověk rozuměl. Život je fajn, ale ve dvou, kteří si rozumí a mají se rádi je super. Hledám partnerku, které můžu věřit a vážit si ji, totéž nabízím i já.Mám své zázemí a práci,která mě baví......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Možná čekáme na stejné zastávce. Možná jezdíme stejným autobusem. Možná sedáváme na stejném místě, ale jen každý v jiný čas. Co to zjistit. Třeba na procházce ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít