Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  62 let | Praha
Jsem úplně normální muž 62/176/85,SŠ, mírné, klidné, nekonfliktní povahy, bezproblémový, dosud pracující a bez závazků. Hledám trvalý partnerský vztah, nehledám bohatství ani majetky. Žiju a pracuju v Praze, víkendy chalupařím. Vánoce se blíží a samotnému bývá smutno. Zkuste napsat, třeba to vyjde a život bude zase veselejší. Nic není podmínkou, vše je o dohodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Ahoj :) Hledám pohlednou, štíhlou a zajištěnou slečnu s dávkou empatie. Slečna, která mě bude brát takového, jaký jsem a bude mě mít ráda. Dávám přednost kreativitě v odpovědích. Odpovědi typu: Jak se máš?, Ahoj; mě moc neberou. K odpovědi přiložte prosím rovněž 2 fotografie. Jednu z blízka, ať vidím do tváře, a jednu takovou, ať je vidět postava. V případě sympatií pošlu svou. Odepíšu každé! P.S. Pokud neodepíšu, tak holt nejsi ta, kterou hledám. P.S.(2) O nabídky k sexu nemám zájem. Těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Olomouc
Ahoj neznámá, ani nevím jak začít, hledám......Nikdy by mě nenapadlo, že se budu seznamovat touhle formou, je to asi hodně o štěstí najít toho pravého partnera, se kterým by si člověk rozuměl. Život je fajn, ale ve dvou, kteří si rozumí a mají se rádi je super. Hledám partnerku, které můžu věřit a vážit si ji, totéž nabízím i já.Mám své zázemí a práci,která mě baví......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Pardubice
Inzerát bych sem nepsal, kdyby neskončil můj dlouholetý vztah s jednou holčinou, která nedokázala být věrná. V podstatě mám za sebou hodně špatnou zkušenost, stejně jako má i hodně holek špatné zkušenosti s chlapama. To ale neznamená, že všechny proto hodím do jednoho pytle. Hledám takovou, která nepřestala věřit, že ještě existujou slušný chlapi, který dokážou být věrný a kterým nejde jen o jedno. Máš podobnou zkušenost a vidíš to podobně? Tak napiš! Je to hlavně o štěstí a náhodě! :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Znojmo
Ahoj... Chtěl bych poznat holku, která si na nic nehraje, je chytrá. Má trochu ráda umění, hudbu, filmy, přírodu. Na věku nezáleží... Jsem normální kluk, pokud se to dá takhle říci... :) Mám rád auta, motorky, zvířata, dobrou hudbu klasickou i moderní. Taky nepohrdnu ani dobrým filmem. Rád se učím novým věcem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Jihlava
Hledám muže z Jihlavy jen pro vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Nevím, jak začít, nechci tu psát slohová cvičení :) Ani začínat slovem hledám :) Nehledám, chci partnera. :) Tudíž se zeptám, existuje ještě normální kluk/chlap, který by toužil po normálním vztahu s normální holkou? Pokud nejsi namyšlenec, či krasavec co si o sobě myslí, že je nejméně bohem a nehledáš miss World, ale úplně obyčejnou holku, která sice není Marfuša, ale ani misska. Dokážeš dát, to co u většiny pánské populace postrádám :) Opora, spolehlivost, láska?? Určitě se ozvi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Hradec Králové
Spolehlivý, zodpovědný, empatický, monogamně smýšlející romantik rád pozná podobný protějšek z Hradce+okolí. Co se z toho vyvine, necháme osudu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít