Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  48 let | Plzeň
Ahoj, hledám dlouhovlásku, (plno)štíhlé postavy, nekuřačku do 40 let, která také hledá lásku a chtěla by založit rodinu. Jsem zajištěný VŠ z Plzně, bez závazku, 183/76, ml.vzhledu, sportovni postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Vyškov
Jako dodatek k mému prvnímu inzerátu bych chtěl dodat, že hledám ženu štíhlou, s dětmi či bez, s dobrým smyslem pro humor, tolerantní a soběstačnou... Snad najdu...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Normální chlap? Zde v této době? Věk 40-50 od 180 cm. ? Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Život je příliš krátký na to, abych v něm jen tak proplouval a tu pravou míjel. Najde se hodná, upřímná žena? Mám zájem o vážný partnerský vztah. Jsem svobodný, bez závazků. Moje záliby jsou hudba,, příroda, cestování a práce. Rád bych poznala ženu, která ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Cítíš - li to stejně, ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Louny
Hledám muže ,nezadaného,se smyslem pro humor a rozvíjení duševních schopností člověka.Nemyslet jen na požitky,chtít trochu něco více.Miluji hvězdnou oblohu,hluboký les,vůbec přírodu a její živly.Přeji všem hodně štěstí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Chci hezké a zábavné rande, se sklenkou vína, chutným dortíčkem a romantickou procházkou, líbáním a tulením na lavičce a v případě sympatií i přesunem ke mně, se skvělou holkou jako ty, která mi už zůstane ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Olomouc
Někde jsem četla, že když své přání napíšu, tak se splní. Takže prosím jednoho inteligentního, vysokého, pohledného, sympatického,tolerantního, schopného, se smyslem pro humor...chlapa do padesáti let. Se zájmem o cestování, výlety, turistiku, přírodu, trochu kutilství. To co požaduji, samozřejmě nenabízím :-). Ale mám pozitivní pohled na svět a vzhledem k tomu, že si myslím, že někdo takový existuje a je volný, jsem véééélký optimista. Jo a mám slabost pro chlapy co nosí brýle... :o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Valašské Meziříčí
Ok, takže vím co chci a vím co nechci. To je například si zkoušet něco jako spolu bydlet v Brně... Mám už prostě své vlastní závazky, dobrou práci, vlastní bydlení atd.. nemám chuť ztrácet další roky života jenom tím protože si chce někdo něco zkoušet... O životě mám přehled, vim co můžu očekávat a ani se nebráním novým věcem a kompromisům. Pokud se najde rozumná, aktivní holka s fotkou která se v životě neztratí tak ať se ozve! ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT



Zavřít