Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Příbram
Každemu je snad jasne co tu hledám ? Tu pravou přeci!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Ahoj všem milým, hezkým, úsměvavým, pohodovým holkám. Rád bych se seznámil s nějakou holkou se zájmem a talentem na sport, radost z cestování, pozitvnímu pohledu na svět, neřešící hlouposti promítající do vztahu a kamarádství. Holka by měla mít hlavně svoji tvůrčí schopností a vlastními zájmy a koníčky ne být upnutá pouze na partnera. Pokud taková čte tyto řádky a napíše budu rád, ale jsem trochu skeptický:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | České Budějovice
Hledám hodnou ženu nekuřačku s mateřským srdcem., která byse ráda o někoho starala. A schází jí láska něžný pohlazený a vzájemné porozumění. zn . najdu tě
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Jsem sportovní(lyže,squash,inline,pinec) finančně i časově nezávislý,akční muž,VŠ,štíhlý,neženatý,bez závazků,nekuř.,z Brna,všestranných zájmů.Hledám ŠTÍHLOU,příjemnou dívku (budeš-li o hodně mladší n. i vyšší,mě to nevadí),moderní sexy ženu-VOLNOU,s vyřešenou minulostí,elegantní,snad i inteligentní,něžnou i temperamentní-bez studu a předsudků,sportovní i společenskou ženu pro pěkný,upřímný,VÁŽNÝ vztah.Nehledám flirt nebo něco souběžně!Zkus napsat nebudeš litovat!Zvu Tě na kafe!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | České Budějovice
Už mně nebaví být sám, chtěl bych v životě ještě něco hezkého prožít, cítíš to stejně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Most
Hledám hodnou ,milou a tolerantní partnerku do 45 let. Nehledám ,krásu a ani bohatství,ale lásku a věrnost v partnerském vztahu. Hodně jsem toho ztratil a zůstal jsem sám s vnoučkem sám,kterého si beru,ale někdy jsme sami a chybí nám milá ženská náruč. Chci partnerku,která o sebe dbá a nestydí se je štíhlá a nebo střední postavy a chtěla by s námi trávit ,třeba pro začátek víkend. Most,Litvínov a okolí. Moc Moc se už těšíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj, jsem Lukáš a je mi 29 jsem tolerantní, hodnej a snad i trochu zábavnej kluk. :) Hledám ženu či dívku na vážný vztah,aby měla vlastní názor a byla alespon trochu aktivní. Jinak něco málo o mně. Rád čtu, dívám se na filmy a seriály, jezdím po výletech a nejradši asi hraju deskový hry s kamarádama. :) Budu se těšit na odpovědi, odepíši opravdu všem. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Mladá Boleslav
Ahoj říká se že za zkoušku člověk nic nedá tak to zkouším touto cestou. Hledám k sobě milou, hodnou a věrnou spřízněnou duši. Nehledám žádnou Barbie nejsem Ken hledám obyčejnou holku pro život a pro vše kolem něj. Je mi 25 a tobě by mělo být 20-30 let. Pokud tě můj inzerát zaujal reakce mě jen potěší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT



Zavřít