Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  62 let | Pardubice
Najdu pohodovou ženu pro trvalý vztah na druhou půlku života s vyřešenou minulostí,která už má dost samoty a chtěla by to změnit.Jsem vyšší postavy,nekuřák.Těším se na každou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Holky nechcete jet s námi do termálních lázní do Mad'arska nebo na Slovensko na víkend? Jsme dva pohodový kamarádi z Brna 43 a4 47 let. Ahoj. Marek :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Přerov
Nejsem pesimista, stále věřím, že je ještě někdo upřímný a otevřený, který mne bude mít rád se všemi plusy i minusy...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Ostrava
Ahojky je mi 29 let bydlím z rodiči a chtěla bych se seznámit. Najde se tu někdo kdo je normální kluk k seznámení? Chci vás všechny kluky v seznamce upozornit ! Mám oční vadu a špatně vidím jenom na dva metry vidím ! rozmyslete aby jste pak nepsali že to chápete a pak nic z toho to už jsem slyšela milionkrát je to pro vás všecky jasny doufám! Když bude mít doopravdy zájem tak mi na pište ale dobře si to rozmyslete! Rada bych chodila se bavit na diskotéky, koncerty i festivaly a muže byt i kino!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Poděbrady
Hledám milou, alespoň trošku sportovně založenou dívku, které chybí to co mě. Milující a věrný partner pro společný život. Ovšem každý má své předtavy o partnerovi, takže prosím jen nekuřačka, bezdětná a hlavně s vyřešenou minulostí. Vše ostatní si můžem říct třeba osobně... Budu se Těšit na Tvou odpověď, nejlépe s přiloženou fotografií :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Blansko
Ahoj je mě 28 sem rozvedená a tady hledám kamaráda nebo milence už mě nebaví ve volném čase být sama. Co mě baví kolo, bruslim a cestování. Mám nebo mě spíš zajímají auta. ( mám jedno dítě ale nehledám tady náhradního tátu) ale vztahu se nebráním časem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Zlín
Jsem žena plnějších tvarů 53/167,rozv.pohl.ml vzhl.hledám HODNÉHO A SPOLEHLIVÉHO,kamaráda,který by se rád na někoho těšil,s kým je mu dobře a vzájemně ,dle domluvy a sympatií,by byl ochoten trávit se mnou volné chvíle-nenároč.tury,příroda, památky,plavání,posezení u kávy či čaje,jen tak si povídat ,či lenošit v peřinách ,pomáhat si při spol.aktivitách-motorizovaný-vítán.Zadaní nepište,foto ráda vyměním,osobně si toho povíme více.I - Vs,Uh,Sk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Liberec
Hledam tu jenž ,pro ní stratim rozum i srdce ,tu jenž budu činit šťastnou.tu jenž pochopí že Láska je hráč, která hraje na obě strany. Na stranu bolesti, i na stranu radosti. V tom je ta zvláštnost lásky, ta její magie, co ji odlišuje od jiných citů, či pocitů. Kdo tomu chce doopravdy porozumět a mohl soudit, musí to zažít. Může milionkrát říkat, že tomu rozumí, že to chápe, ale nepochopí, dokud to nezažije.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít