Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Havlíčkův Brod
Rád bych poznal ženu s otevřeným srdcem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Turnov
někdo něco turnov
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Ahoj, ráda bych touto cestou poznala někoho, kdo by se mnou kráčel společně cestou života. Pracuji jako zdravotní sestřička a zároveň studuji na vysoké škole. Moje záliby jsou procházky lesem, ale i městěm, přečtení nějaké pěkné knihy, ráda si zajdu do kina, nebráním se ani muzikálům, zajdu si do fitka zacvičit si, když mi čas dovolí projedu se na kole. Co od Tebe očekávám? Hlavní je, abychom si padli do oka a zafungovala ta pověstná chemie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Zlín
Jsem baculka, mamča s malým dítětem. Ráda poznám zajištěného(dobrá práce, auto, vlastní bydlení) muže, který by rád rodinu a vše co k rodině patří, tak do 47 let. Hledám někoho kdo se třeba ,,nestihl" oženit a založit rodinu a bude rád, za hodnou, věrnou ženu. Muže, který by se dokázal o rodinu postarat, věnovat se ji. Prosím, aby mi nepsali sociální případy, chlapi co žijí s rodiči, nebo ti co mi tu budou popisovat své špatné životní příběhy, nejsem psycholog. Nemám ráda kňourání a pesimisty.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Mariánské Lázně
Vdovec,důchodce 63/183, žijící v domku poblíž Mariánských Lázní hledá hezkou hodnou ženu, domácký typ, zahrada, mladší vzhled do 60 let, která má vše vyřešeno,bez koček a psů, zatím na víkendová setkání. Na odpovědi bez aktuální fotografie nebudu odpovídat. Já zde fotku mám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Karviná
Vážené a milé slečny, vyhlašuji výběrové řízení na pozici "Šťastná partnerka". Mé požadavky jsou následující - věk 20-26 let, stav - svobodná, sympatický a milý vzhled, slušné vychování a dobrá povaha, znalost českého jazyka, alespoň střední vzdělání, pozitivní vztah k dětem a rodinnému životu, cestování a sportu. Negativní vztah k cigaretám, drogám a každodennímu požívání alkoholu velkou výhodou. Nabízím lásku, věrnost, důvěru, podporu a zázemí rodinného života. Budu se těšit na Vaše odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Znojmo
ahoj bydlím nedaleko znojma a pro nedostatek příležitosti hledám ženu,jsem romantický,slušný ,pohodář najdu?ještě jsem neměl štěstí( bohužel) na ženu s kterou by mi bylo dobře
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Brno
Hledám a nenacházím. Mám spíš z toho všeho pocit, že křičím do tmy. Možná, ze chyba je čistě v mojí osobě, ale nevím. Ale za znovu napsání něčeho sem nic nedám. Hledám někoho, s kým budu moct přijít na jiné myšlenky, odpoutat se od fádní šedi každodenní rutiny. Někoho pro koho slova nebudou jen vítr, doteky jen hra. Někoho, pro koho to bude znamenat celý další svět. Samozřejmě, tohle všechno nemůže fungovat hned. Ale věřím, že se to dá vybudovat, i proti veškerým okolnostem. Chci tomu věřit. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít