Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Havířov
touhle cestou bych moc rád poznal hodnou, upřímnou ženu do života která ví co chce a hledá lásku a city a hlavně vztah založený na důvěře a lásce abychom vždy tady byli jeden pro druhého a prožívali krásné chvilky ve dvou. Děti nejsou žádnou překážkou Najdu tě? budu se moc těšit na odpovědi Havířov a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Nevěra téměř nikdy nekončí dobře, přesto se jí lidé dopouštějí.vážně chci zlobit s touhou.proto hledam...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Hradec Králové
Nikdy neříkej nikdy, tak to ještě zkouším,..ráda bych poznala muže okolo 65 r., nekuřáka , bez vousů,který na sebe ještě dbá,.. určitě nic nemožného ani v našem věku,..nehledám sponzora, ani bydlení ( pokud možno každý ve svém ),..prostě jen kamaráda , přítele ke zpříjemnění ještě pár let,... život tak hrozně letí...foto vyměníme mailem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Olomouc
Jsem "rozvádějící se"... Nezastávám názor, že každý takový má několik měsíců či let žít sám a trápit se - toho jsem už měl dost. Najít konečně tu "pravou" taky trvá - na což nemám čas, není mi dvacet, proto už teď hledám příjemnou, inteligentní ženu se smyslem pro humor, štíhlejší postavy, rodinný typ, prostě takovou tu "normální, skvělou holku", která se ovšem nikde nedá najít... Jsem typ na domek, ne do bytu, mám rád přírodu, sport, spoustu dalších věcí. Foto vyměním mailem. OL a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Hodonín
Nechce se mi to vzdát....rozvedená nekuřačka, optimistka 49/170 boubelka hledá prima přítele pro vše, co život přináší.... mám pocit, že život mi strašně rychle protéká mezi prsty...věřím, že tady někde jsi....nemám žádné přehnané požadavky..hledám kamaráda, přítele a milence pro normální rodinný život... nevadí mi kuřák...můžeš mít děti...důležitý je pro mne rovnocenný vztah a vzájemná tolerance... napiš..budu ráda...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Po padesátce zůstat sám? Najde se tedy sympatická /pokud možno tmavovláska-není ale podmínkou/, úplně obyčejná žena, dívajíc se na svět s úsměvem a samozřejmě přiměřeného věku, pro trávení společných chvil života?Rád bych, kdyby se jí zalíbilo na vesnici.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Žďár nad Sázavou
Ahoj, z nedostatku času zkouším najít protějšek zde. Pro mě je to velice neobvyklé, se takto veřejně objevovat, ale už bych rád nebyl sám, sdílet život s někým, s kým by mi bylo fajn, tedy nám oběma :-). Těším se na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Jsem tak trochu z jiné planety, ne průměr a spíše nadprůměr :-). Díky tomu se hledá hůř a jsem si jist, že v nejbližším okolí vhodný protějšek není. Nehodlám čekat, až se sem přistěhuje a proto hledám po celé republice. V případě sympatií si k sobě cestu najdeme. Dost zajištěný na to, abych mohl TOPovat inzeráty a dost uvědomělý na to, že bych ty peníze raději šetřil na naši společnou budoucnost. Po tobě chci zatím jedno, musí tě zaujmout mé zbylé inzeráty, z kterých se také něco dozvíš o mně.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít